flyfishingwingshootingexpo.com

Sindrella Kompleksi

YAYIN TARİHİ 2020-02-22
DOSYA BOYUTU 5,83
ISBN 6056934841
DİL TÜRK
YAZAR Collette Dowling
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sindrella Kompleksi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Collette Dowling. Okumak Sindrella Kompleksi çevrimiçi şimdi çok kolay!

‘’Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı, havadan, hatta yaşamdan daha çok istiyorum.’’‘‘Çünkü iş bağımsızlığa gelince, gerçekten kendi ayaklarımızın üstünde durduğumuz zaman, kadınlıktan uzaklaşacağımızdan sevgisiz, sevimsiz kalacağımızdan korkuyoruz. Bunun için de başkalarını suçlamanın ötesine pek geçemiyoruz. Ama ‘Onları’ suçlayarak ya da dizimizi döverek özgürleşemeyiz. Bu olsa olsa, iliklerimizi donduran bağımsızlık korkumuzu gizlememize yarar. Bağımsızlık, başkalarının bize bahşedebileceği bir armağan değildir. Her şeyden ‘Onları’ sorumlu tutmaktan vazgeçemediğimiz, kendi sorumluluğumuzu üstlenmediğimiz ve bu sorumluluğun sonuçlarını göze alamadığımız sürece özgürleşemeyiz.’’Kendi deneyimlerinden yola çıkan Dowling’in okura verdiği mesaj bu. Ve hoşuna gitsin ya da gitmesin, bu kitapta her kadının kendini bulacağı muhakkak. 

...ı okuyanlar ve Sindrella Kompleksi kitabına benzeyen kitaplar ... Sindrella Kompleksi - Ayı Sözlük - Tüm Renkler Bir Arada! ... . Collette Dowling. ''Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor olmayı, havadan... Buna ulaşmak için, kendimizi emniyette hissetmek amacıyla kelepçe gibi kullandığımız her türlü bağımlılıktan vazgeçmek zorundayız." Collette Dowling Sindrella Kompleksi. Sindrella Kompleksi. 7 ... Sindrella Kompleksi - Collette Dowling ... ." Collette Dowling Sindrella Kompleksi. Sindrella Kompleksi. 745 likes · 1 talking about this. Posts. Community. See more of Sindrella Kompleksi on Facebook. Colette Dowling. ''Yalnız olmaktan nefret ediyorum, keseli hayvanlar gibi bir başkasının derisinin altında yaşamak isterdim. Emniyette olmayı, sıcak, bakılıp gözetiliyor ...