flyfishingwingshootingexpo.com

Süper İnsan

YAYIN TARİHİ 2019-11-05
DOSYA BOYUTU 8,91
ISBN 6056927423
DİL TÜRK
YAZAR Andy Walker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Süper İnsan PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Andy Walker. Okumak Süper İnsan çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dünya gün geçtikçe belirsiz bir geleceğe doğru gidiyor. Belki de öyle bir gün gelecek ki, insanlar tarihleri boyunca ilk defa memeli olarak sınıflandırılmayacaklar.Bugün bu konuda araştırma yapan pek çok kişi var. Onlar ilerlemekte olduğumuz kaçınılmaz geleceğin farkındalar. Teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerliyor. Bir gün gelecek insanoğlu kendi zekâsına denk makineler yapacak, hatta sonrasında bu makineler insan zekâsını da aşacak.Bu araştırmacılar önümüzdeki yeni dönem için farklı isimler kullanıyorlar: Transhümanist (insan ötesi), posthuman (insan sonrası), tekno-optimizm, siborgizm, insanlık+, ölümsüzlük, makine zekâsı, robotopya, uzatılmış yaşam ya da tekillik.Bu kavramların birbiriyle örtüşen yanları bulunmakla beraber,her biri kendine özgü bir kampı, stratejiyi ve insanlığın kendi geleceğinin tarihî sonuçlarına göre farklı vizyonları temsil eder. Bu kitapta yazarlar, hepsinin birleşiminden oluşan ortak yaşam deneyimini ustaca ele alıyor, bizi “Süper İnsan Çağı”na doğru bir yolculuğa çıkarıyorlar.

...yetenekleriyle yıllardır insanları şaşırtan insanların listesini derledik ... Hawking: Süper İnsanlar, İnsanlığın Sonunu Getirecek ... . 4 Saatte Süper İnsan makalesi için tıklayın! 4 Saatte Süper İnsan makalesi ve en iddialı Plus ve Kültür Sanat yazıları Elele'de! Kansere çare bulunsa bile gen değişikliğiyle birlikte daha önce adı hiç duyulmamış hastalıklar ortaya çıkabilir. "Süper insan" yaratma endişesi insanlar arası ayrımcılığı artırabilir. Süper İnsan Bilimi. Yapım: Bu yepyeni dizide, insan vücudunun şaşırtıc ... 4 Saatte Süper İnsan - Ekşi Sözlük ... . Süper İnsan Bilimi. Yapım: Bu yepyeni dizide, insan vücudunun şaşırtıcı yeteneklerini ve sıra dışı pek çok insanın inanılmaz becerilerini izleyeceğiz. Bu kitap herhangi bir diyet ve egzersiz kitabı değildir! Süper insan olmanın alışılmamış rehberi! Daha zayıf, daha iri, daha hızlı, daha güçlü İnsan yiyen müthiş yılan. 2. Sezon 5. Bölüm. TIME WARP. İnsan yiyen dev timsah. 2. Sezon 4. Bölüm. ...simgesel çizgi roman süper kahramanlarının eş yaratıcısı Stan Lee tarafından barındırılan hit H2 dizisinin bu inanılmaz üçüncü sezonunda olağanüstü güçlerle daha gerçek insanlar arıyor. Elette bu tür süper güçlü insanlar henüz yok (belkide var biz bilmiyoruz) ve şu an için bu güçlere ancak bilim kurgu filimlerinde rastlaya biliriz. Süper Tat Alma Yetenekli İnsanlar. Süper Güçlerini Kullanırken Kameralara Yakalanan 5 İnsan... Doğaç Adam iyi günler diler Bu videomda çok satanlar listesine girmiş bir kişisel gelişim kitabı olan : 4 Saatte Süper İnsan 'ı inceledim. Yaşadığı hiçbir şeyi unutmuyor, 110 desibel gücünde gülüyor, cam, metal ne bulursa yiyor. Şimdi göreceğiniz insanlar inanılır gibi değil. "Böyle bir süper insan ortaya çıktığında, rekabet edemeyen, onaylanmamış insanlarla önemli siyasi sorunlar olacak" diye yazdı. "Bu insanlar muhtemelen ölecekler ya da önemsiz olacaklar. Bir arkadaşımız tarafından hazırlanan kendisine göre süper güçlere sahip 10 mükkemmel insanı tanıyalım,izleyelim.....