flyfishingwingshootingexpo.com

Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 4,98
ISBN 6056986468
DİL TÜRK
YAZAR Esther Wojcicki
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Esther Wojcicki. Okumak Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir çevrimiçi şimdi çok kolay!

... Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Teknoloji devriminde nasıl bulacaklar yollarını? Tüm dünyadaki ebeveynler bu endişelere aşina. Değişimin hızı ve çocuklarımızın buna ayak uydurma arzusu hepimizi zorluyor. Ailelerimizin ve okullarımızın bu değişimlere ayak uydurması gerektiğini biliyoruz ama nasılını bilmiyoruz ve başarılı çocuklar yetiştirmek için en önemli değerlere nasıl tutunacağımızı bilmiyoruz.Bu kitap başarılı insanlar yetiştirme hakkındadır. Yeni bir ebeveynlik modası veya çocuklarınızı yatırmanın yollarını anlatmıyor; evrensel bir insan davranışı felsefesini kullanarak şu anda karşı karşıya olduğumuz sorunlarla nasıl baş edebileceğimizi ve çocuklarımızı önümüzdeki pek çok bilinmeyen zorluğa nasıl hazırlayabileceğimizi gösteriyor ebeveynlere. Önerdiği şey sınıf için yeni bir müfredat değil, güçlenmenin ve bağımsızlaşmanın önünü açıp her zaman güven ve saygı temeli üzerinde yükselecek bir öğretimin yeni yolu, okulda ve evde öğretmenliğe yeni bir yaklaşım.EstherWojcicki, birçok arkadaşı ve hayranı için “Woj” üç şeyle ünlüdür: Bir lisede binlerce çocuğun hayatını değiştiren öğretmenliği, Steve Jobs gibi Silikon Vadisi efsanelerine ilham vermesi ve her biri ünlü ve başarılı üç kız yetiştirmesi. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?’ de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık, İşbirliği ve İyilik [TRICK] değerlerini merkeze alarak denenmiş ve başarılı olmuş yöntemleri paylaşıyor.“Benim sunduğum ve dünyanın dört bir yanından pek çok insanı etkileyen şey, ebeveynlik ve eğitim sorunlarımıza yönelik bir panzehirdir; muhakememizi zayıflatan ve çocuklarımıza zarar veren endişe, disiplin sorunları, güç mücadeleleri, akran baskısı ve teknoloji korkusuyla savaşmanın bir yolu.”

...ek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık ... Hürriyet: İyi İnsan Yetiştirmenin Püf Noktaları - Dr.Başak DEMİRİZ ... ... 30.80 TL. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak, eğitmek ve yönetmek için Güven, Saygı, Bağımsızlık... Mutlu ve başarılı çocuklar yetiştirmek için neler yapmalı? Danışan: Bence "doğur, nasıl olsa bir şekilde büyür" şeklinde düşünen insanlar en büyük hatayı yapıyor. Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız ... Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir Radikal Sonuçlar İçin Basit Dersler... ... . Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine... Esther Wojcicki. ... Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Teknoloji devriminde nasıl bulacaklar yollarını? Tüm dünyadaki ebeveynler bu endişelere aşina. Bu kitap başarılı insanlar yetiştirme hakkındadır. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisi'nin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de insanları en yüksek potansiyellerine ulaştırmak... Çünkü bugün baktığımızda, başarılı olmuş hiçbir insan o sıfatla doğmadı. 2. Çocuklarınıza Olumlu Düşünmeyi Öğretin. 7 adımda başarılı çocuk nasıl yetiştirilir? Esther Wojcicki. Kitap Tanıtımı. Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Teknoloji devriminde nasıl bulacaklar yollarını? Tüm dünyadaki ebeveynler bu endişelere aşina. Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. 298 sayfa. 13x21 cm Robotlar ve yapay zekâ çağında çocuklarımız nasıl başarılı olacak? Yeni Çıkanlar Çok Satanlar Hakkımızda Siparişlerim İletişim. 2. Başarılı insanlar nasıl yetiştirilir. 9786056986468 Terapi Kitap , , GTIN Teknoloji devriminde nasıl bulacaklar yollarını? Tüm dünyadaki ebeveynler bu endişelere aşina. Efsanevi öğretmen ve Silikon Vadisinin Vaftiz Annesi, Başarılı İnsanlar Nasıl Yetiştirilir?' de... Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından g...