flyfishingwingshootingexpo.com

Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 5,49
ISBN 6056747779
DİL TÜRK
YAZAR Linda E. Homeyer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Linda E. Homeyer. Okumak Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kum Tepsisi Terapisi, benzersiz ve olağanüstü bir şekilde son derece esnek ve uyarlanabilir olan dışavurumcu ve yansıtıcı bir terapidir. Bir çok psikoterapi yaklaşımına teknik ve kuramsal olarak entegre edilebilir. Yönlendirici olabilir veya olmayabilir, tamamen sözel olmayan şekilde veya sözel olarak desteklenmiş olabilir ve geniş bir danışmanlık yaklaşımları yelpazesinden gelen teknikleri içerebilir. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor.Beynin hikayeler sevdiğini biliyoruz. Lowenfeld ve Kalff gibi bir çoğumuz da, beynin bu eğilimi sayesinde sözsüz kum tepsisinin, zekâyı sözel forma kavuşturan ve ruhsal zekâya erişen gerçekçi bir yöntem olduğuna inanıyoruz. Bu kaynak kılavuz sayesinde, bu sözsüz sürecin gücünü bilimsel terimlerle daha kolay bir şekilde açıklayabilir ve uygulayıcılar için kum tepsisi terapisine başlangıç için benzersiz bir katkı sunabiliriz.Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi’nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Her bölümde; yazarların çok yönlü becerileri, geniş bilgileri ve odaklandıkları birden fazla nokta aracılığıyla Kum Tepsisi Terapisinin özü doğal bir olgu olarak ele alınmış. Kitabın bu özellikleri, uygulayıcılara ilham verirken aynı zamanda profesyonel kimliklerinin derinleşmesine ve örnek kum tepsisi uygulamaları aracılığıyla daha güvenli birer oyuncu olmalarını sağlayarak onlara iyileştirme gücü sunar.Bu kaynak kılavuz, okuyucuya teorik ve felsefi bir alt yapı kazandırmanın yanı sıra, mesleki yeterlilik için de sağlam bir klinik rehber olma özelliğine sahiptir. Bu kitapta belli ölçülere sahip tepsinin içinde oluşturulan oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir.

...alışmaları, danışmanlık / kişilik teorisi ve ... Kum Tepsisi Terapisi | Hilal CAN CEYHAN - Uzm. Psk. Danışman... ... ... Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Çevirmen. : Hale A. Kahyaoğlu. Kum Tepsisi Terapisi; Teori ve uygulama Rehberi. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. 54 TL. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'ni ... Kum Tepsisi Terapisi ... . 54 TL. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir. Kum Tepsisi Terapisi Teori ve uygulama Rehberi. Kum Tepsisi Terapisi benzersiz ve olağanüstü bir şekilde son derece esnek ve uyarlanabilir olan dışavurumcu ve yansıtıcı bir terapidir....