flyfishingwingshootingexpo.com

Zaman Yolcusuna Söylenecekler

YAYIN TARİHİ 2020-02-18
DOSYA BOYUTU 6,19
ISBN 6057689535
DİL TÜRK
YAZAR Yaşar Değirmenci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zaman Yolcusuna Söylenecekler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yaşar Değirmenci. Okumak Zaman Yolcusuna Söylenecekler çevrimiçi şimdi çok kolay!

İnsanlarıdoğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir.İlim ve teknikle insan ne yaparsa yapsın, neyi bulursa bulsun, hangi aleti ortaya koyarsa koysun; yine de zamanın, hayatın ve ölümün sırrını ilahi hakikatlerde arayacak ve orada bulmaya çalışacaktır.Takvimin, saatin icadı ve kullanılmasının esas sebeplerinden biri de zamanı değerlendirmektir. İnsanın saadeti, zamanı yönetmesiyle; felaketi ise kaybetmesiyle ilgilidir.

...ekler - Yaşar Değirmenci Tahlil yayınlarından çıkan Yaşar Değirmenci tarafından yazılan Zaman Yolcusuna Söylenecekler adlı kitabın takdim ve sunumunda ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler > Yaşar Değirmenci > Tahlil... ... ... İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Zaman Yolcusuna SöyleneceklerZaman Yolcusuna Söylenecekler - Insanlari d ... Zaman Yolcusuna Söylenecekler | bkmkitap.com ... . Zamansızlıktan şikayet edenlerin çoğu, zamanı iyi kullanmasını bilmeyenlerdir. Zaman Yolcusuna SöyleneceklerZaman Yolcusuna Söylenecekler - Insanlari dogru dürüst bir hayat yasamaktan alikoyan sey, zaman yoklugu degil, zaman israfidir. Read Takdim from the story zaman yolcusuna söylenecekler by SudeTacir (Sude Tacir) with 19 reads.Nefeslerimiz sayılı, zamanımız sınırlı .Ömür, nasibimize düşe... Zaman Yolcusuna Söylenecekler. Marka : Tahlil Yayınları. Barkod : 9786055271657. Insanin saadeti zamani yönetmesiyle, felaketi ise zamani kaybetmesiyle ilgilidir. Dünya erken uyananlarındır. Zaman Yolcusuna Söylenecekler web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Kitap Hakkında. İnsanları doğru dürüst bir hayat yaşamaktan alıkoyan şey, zaman yokluğu değil, zaman israfıdır. Zamansızlıktan şika...