flyfishingwingshootingexpo.com

Liderlik / Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi

YAYIN TARİHİ 2004-08-05
DOSYA BOYUTU 3,54
ISBN 975854621x
DİL TÜRK
YAZAR Bahtiyar Türker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Liderlik / Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bahtiyar Türker. Okumak Liderlik / Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Başarılı liderliğin içyüzü nedir ve 2000'li yılların liderlik anlayışı nasıl olmalıdır? Bilgi çağında teknolojideki hızlı gelişmelere karşın, liderlik tekniği, liderlerin kişisel nitelikleri ve komuta etmenin ruhunda bir değişiklik oldu mu? Bugünkü şartlarda; hayata ırgatlıkla başlayan, yaşamı olumsuzluklarla dolu Abraham Lincoln Devlet Başkanı, Onbaşı Hitler Başkomutan, kürkçü çırağı Jukov Mareşal olabilir miydi? "İnatçı, öfkeli, kavgacı, geçimsiz ve isyankar..." Patton aynı başarıyı elde edebilir miydi? "Kurtarıcı ve zalim, maceraperest ve kanun yapıcı, imparator ve kanun kaçağı" gibi birbiriyle çelişen tüm bu sıfatlara sahip Napoleon, XXI'nci yüzyıl Avrupası'nın siyasal ve askeri hayatına egemen olabilir miydi? "İnsan sonradan lider olmaz, lider doğar" özdeyişi değişti mi? Doğuştan gelen kazanılmış özellikler geliştirilebilir mi?

...e 2000'li yılların liderlik anlayışı nasıl olmalıdır? Bahtiyar Türker ... Liderlik - 1 - Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi Fiyatı ... . Başarılı liderliğin içyüzü nedir ve 2000'li yılların liderlik anlayışı nasıl olmalıdır? Bilgi çağında teknolojideki hızlı gelişmelere karşın, liderlik tekniği... Cilt Durumu. : Ciltsiz. Basım Tarihi. Ürün Sepetinize Eklendi! Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi Liderlik Modern Yöneticilik Işığında. Günümüzde, liderlik tarih boyunca hiç olmadıgı kadar örgütlerde yayg ... Liderlik / Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi Kitabı ... . Günümüzde, liderlik tarih boyunca hiç olmadıgı kadar örgütlerde yaygın analiz edildigi ve liderlik arastırmalarına yön veren oldukça Bu durum liderlik olgusunun ne kadar dinamik bir karaktere... Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Liderlik / Tarihe Yön Verenlerin Karakter Analizi Yazar:Bahtiyar Türker Yayınevi:Elma Yayınevi Basım Yılı:2004... Bilgi çağında teknolojideki hızlı gelişmelere karşın, liderlik tekniği, liderlerin kişisel nitelikleri ve komuta etmenin ruhunda bir değişiklik oldu mu? Yayın Tarihi. 2004-08-05. ...örnek veriyor, Dünya Savaşlarında ün yapmış Amerikan, Alman, İngiliz, Rus general /amirallerin çarpıcı özelliklerini inceleyerek "Karakter Analizi" ve liderlik Peygamberler Tarihi (10 Kitap Takım). Tarihe Yön V...