flyfishingwingshootingexpo.com

2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı

YAYIN TARİHİ 2020-01-18
DOSYA BOYUTU 3,98
ISBN 6056815959
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Ümütli
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Ümütli. Okumak 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

NEDENel-İhkâm?DEĞERLİ ADAYLARIMIZ... Diyanet İşleri Başkanlığımız son yıllarda yapmış olduğu sınavlarla mensubu bulunan ve toplumu din konusunda aydınlatmaya çalışan din görevlilerinin ve bu vazifeye aday olacakların bilgi seviyelerini artırmayı ve buna paralel olarak topluma daha sağlıklı dini bilgi sunmayı hedeflemektedir. Bu bakımdan kurum içi görevlendirmeler ve yer değişikliği için yapılan Mesleki Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) büyük önem arz etmektedir. Öte yandan içinde bulunduğumuz bilgi çağında doğru bilgiye sağlam kanaldan ulaşma da büyük önem arz etmektedir. Zira öğrendiğimiz bilginin inancımız olduğunu düşünürsek konunun ciddiyeti ve her kaynaktan alınmayacak kadar yüce olduğu ortaya çıkmaktadır. MBSTS EL-İHKÂM KİTABI, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır. Zira bu alanda yapılmış olan çalışmalar, hem sadra şifa olmamakta hem de konunun uzmanları tarafından hazırlanmadığı için en kutsal alan olan dinî bilgi sahasında tabiri caizse bilgi kirliliğine sebep olmaktadırlar. Yazanlarının kim oldukları bilinmeyen, beklide hayatında hiç mihraba geçmemiş insanlar tarafından hazırlandığı düşünülen çalışmalar bunlardan sayılabilir. Bununla birlikte alanda uzmanlığı olmayan kimi din görevlisi arkadaşların tenkîh ve tahkîk etmeden sağdan soldan aldıkları malumat ile kitap çıkarıyor olması da içler acısı bir durumdur. Sınava girecek olan adaylarımıza tavsiyemiz bu nitelikteki yazarların ve yayınevlerinin bilgi kirliliğine sebep olan kitaplarına itibar etmemeleridir. MBSTS el-İhkâm KİTABININ BELİRGİN ÖZELLİKLERİŸAdından da anlaşıldığı gibi en sağlam ve en güvenilir konu anlatımına sahiptir.ŸAlanında en detaylı konu anlatımına sahiptir.ŸKonu anlatımında önemli noktalar koyulaştırılarak algıda seçicilik sağlanmıştır.ŸKonu içinde verilen bilgi notlarıyla püf noktalar belirtilmiştir.ŸEn önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır.NASIL ÇALIŞMALIYIZ?ŸÖncelikle bütün sınavlarda olduğu gibi MBSTS’de de başarılı olmanın tek yolu planlı bir çalışmadan geçmektedir.ŸKonu anlatımı mutlaka not alınarak veya altı çizilerek çalışılmalıdır. ŸÖnemli hususlar ezberlenmelidir.ŸKonular veya kavramlar arasında bağlantı bulunması halinde, daha fazla dikkat edilmeli, analiz ve sentezleme yöntemi kullanılmalıdır.ŸKonu anlatımları sonunda yer alan testlerden yanlış cevapladığınız olması halinde ilgili konu tekrar gözden geçirilmelidir. Çalışmamızda büyük bir gayret sarf ettik ancak yine de gözden kaçan eksiklerimiz ve hatalarımız olmuş ise şimdiden özür dileriz. Gayret bizden, Başarı ise yalnızca Yüce Allah’tandır.

...ından kaleme alınan 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı 647 sayfadan oluşan kitap; YEDİBEYZA YAYINLARI yayınevinin 18/1/2020 Cumartesi tarihinde ve 1 ... Diyanet İşleri Başkanlığı MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı... ... ... KİDA KİTAP YAYIN DAĞITIM ve TİC. A.Ş. DDY Yayınları. Kategori: Eğitim - Hazırlık - Yardımcı Kitaplar. Barkod: 9786056815959. ...MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı, Yazar: Mehmet Ümütli, Yayınevi: Yedi Beyza Yayınları Yayın Tarihi: 2020, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2020-01-18T00:53:01, Orjinal Adı-Ek Bilgi MBSTS El İhkam Kitabı, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır. püf noktalar belirtilmiştir.  En önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. Mehmet Ümütli ta ... Diyanet İşleri Başkanlığı MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı... ... . püf noktalar belirtilmiştir.  En önemlisi, MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. Mehmet Ümütli tarafından kaleme alınan 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı 647 sayfadan oluşan kitap; YEDİBEYZA YAYINLARI yayınevinin 18/1/2020 Cumartesi tarihinde ve 1... ...MBSTS 2020 El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı Diyanet İşleri Bilgi Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) büyük önem arz etmektedir. MBSTS El İhkam Kitabı, bir ihtiyaç sonucu ortaya çıkmıştır. Detaylı konu anlatımı ve soru bankası kitabı olarak hazırladık. Metinler içinde verilen bilgileri, ilk bakışta görebilmeniz için; - DİKKAT! MBSTS El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı Yedibeyza Yayınları. Alış-Veriş Listeme Ekle. 2020 MBSTS EL-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı. En önemlisi MBSTS el-İhkâm kitabımız; MBSTS Hazırlık Kurslarında en çok tercih edilen hazırlık kitabıdır. Yeterli Olur mu? -2020 DHBT tafsilat Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı, konu anlatımı olarak yeterli bir çalışmadır. Yedibeyza Yayınları MBSTS El-İhkam Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı....