flyfishingwingshootingexpo.com

Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)

YAYIN TARİHİ 2019-08-09
DOSYA BOYUTU 11,17
ISBN 6059953740
DİL TÜRK
YAZAR Nuran Ferhan Can
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nuran Ferhan Can. Okumak Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimikitabı içerisinde; imanın ve İslam’ın şartları, abdest, namaz vb. Temel ilmihâl bilgileri, âdaplar, hadîs-i şerifler ve Peygamber Efendimiz’i sevmek gibi bölümler yer almaktadır.Okul öncesi dönemin temel eğitim ve etkinlik prensipleri çerçevesinde hazırlanmış olan kitabımızın hem çocuklar için hem de aileleri için faydalı olacağını düşünüyoruz.

.... Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve ... Değerler Eğitimi Seti (10 Kitap) - Koray Avcı Çakman Fiyatı ... ... Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... 6 yaş ingilizce seti (1). 6 yaş eğitim seti üreten yerli ve yabancı firma ve bu firmalara ait ürünleri uzman ekibimiz ile tek tek inceleyerek gerçekten faydalı olanları sizler için bir araya getirdik. Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren b ... Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)... - GittiGidiyor ... . Dini ve ahlâki eğitimin erken yaşlardan itibaren başlamasının önemini dikkate alarak; çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun bir şekilde hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi kitabı... Değerler Eğitimi Seti 1. Kitap Stickerli (6 Yaş ve Üzeri)/Nuran Ferhan Can/Fazilet Çocuk Yayı... Siteye Git ❯. 1 saat önce. 6 Yaş ve Üzeri Değerler Eğitimi Seti 1. Satıcı: k...