flyfishingwingshootingexpo.com

Gelirken Ekmek Al (İmzalı)

YAYIN TARİHİ 2019-11-01
DOSYA BOYUTU 6,72
ISBN 6602027792
DİL TÜRK
YAZAR Şermin Yaşar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gelirken Ekmek Al (İmzalı) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şermin Yaşar. Okumak Gelirken Ekmek Al (İmzalı) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum “Baban nerede?” sorusuna, “işte”, “evde”, “memlekete gitti” gibi bir çırpıda verilebilecek cevaplar verebilmeyi çok isterdim. Babamın nerede olduğunu, nasıl bir bahtsız olduğunu kimseye izah edemedim. Kabul etmek gerekirse, masumiyetinden zaman zaman ben de çokça şüphe ettim. Kadere saygımız, tekrara göre değişiyor. Başımıza bir iş geldiğinde, bunu aksilik olarak kabul edebiliyor ve sineye çekiyoruz; bu aksilik ikinci kez geldiğinde, geldi mi üst üste gelir diyoruz, üçüncüsü tekrar ettiğinde her şey de senin başına geliyor diyerek rahatlıkla kanaat bildiriyoruz, sonraki tekrarlardaysa başına bu kadar çok şey geliyorsa, demek ki tüm bunları hak ediyor diyoruz. O bütün masumiyetiyle yaşamaya devam etse bile... İçimizde bir yerden konuşuyor Şermin Yaşar… Bu coğrafyanın en derin kederlerini en “bizlik” hayat acemilikleriyle harmanlıyor…İncinmişliklerimizi gülünesi aşklarımızla iyileştiriyor. Gerçek edebiyatın “insanın ruhuna” inen bir merdiven olduğunu her öyküsünde hatırlatarak.

... hiç görmediği kocası.Yıllardır muhatap olduğum "Baban nerede?" sorusuna, "işte", "e ... Gelirken Ekmek Al Şermin Yaşar ... . %15. Cingo (İmzalı). Gelirken Ekmek Al Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. %20. Cingo (İmzalı). Şermin Yaşar. Doğan Egmont Yayıncılık. Gelirken Ekmek Al Kısa Özet Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Yıllardır muhatap olduğum *Baban nerede?* sorusuna, Ücretsiz indir... Hemen Al. Favori ... Gelirken Ekmek Al Özet - Şermin Yaşar ... . Yıllardır muhatap olduğum *Baban nerede?* sorusuna, Ücretsiz indir... Hemen Al. Favorilere Ekle. Ürün Bilgisi. Gelirken Ekmek Al Şermin Yaşar Doğan Kitap. Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Gelirken Ekmek Al Gelirken Ekmek Al. Doğan Kitap. %20. Cingo İmzalı. Şermin Yaşar. Doğan Egmont Yayıncılık. Gelirken Ekmek Al Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası.Yıllardır muhatap olduğum "Baban nerede?" sorusuna, "işte", "e. %20. Cingo (İmzalı). : Kategori Seçiniz Kahve Kolonya Kitap Elektronik Film Müzik Hobi Oyun Kırtasiye ve Kişisel Ürünler İmzalı Kitaplar Çok Satan Kitaplar Gelirken Ekmek Al (9786050966534). Marka : Şermin Yaşar. Gelirken Ekmek Al Şahin... Neredeyse hiç görmediğim babam, annemin neredeyse hiç görmediği kocası.Yıllardır muhatap olduğum "Baban nerede?" sorusuna, "işte", "e. Cingo (İmzalı)....