flyfishingwingshootingexpo.com

Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi

YAYIN TARİHİ 2019-08-29
DOSYA BOYUTU 5,20
ISBN 6059218573
DİL TÜRK
YAZAR Jim Powell
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jim Powell. Okumak Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce sistemidir ve meditasyon sanatıyla o kadar derinden iç içedir ki ikisini birbirinden ayırmak neredeyse imkânsızdır. Jim Powell; Hindistan, Çin, Tibet ve Japonya’nın ana felsefelerini herkesin anlayacağı şekilde dile getirmektedir. Buda, Konfüçyüs, Lao Tzu, Dogen gibi isimlerin anlayışlarıyla ilgili anlatımlar da derinlemesine aydınlatıcıdır. Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.

...arın başında gelen Uzakdoğu'nun kapılarını aralıyor ... Yeni Kitap: Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi ... . Tuti Kitap'ın Başlangıç Serisi'nin dördüncü kitabı "Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi" meraklılarına ulaşıyor! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını... 24 TL. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi-Tuti Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ... Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi ... . Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - TYT Ekonomi Felsefe Fıkra Fıkra-Eğlence-Oyun Gençlik Kitapları... kitaphanen.com´da uygun fiyata Tuti Kitap markalı Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi 9786059218573 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 24 TL. Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce... Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi Yorumları (0 yorum). 24 TL. Joe Lee tarafından 19. yüzyıl gravürleriyle resmedilen, görsel olarak çarpıcı bir kitap! Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm varlığını içeren bir düşünce... Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Yeni Başlayanlar İçin Doğu Felsefesi. Doğu Felsefesi sadece entelektüel bir arayış değil, aynı zamanda kişinin tüm Tüm bu önemli felsefeleri anlatan bu eser, yeni başlayanlardan uzmanlara kadar geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. 182 sayfa. 14.5x23 cm 2. hamur kâğıt s/b resiml...