flyfishingwingshootingexpo.com

Aforizmalar

YAYIN TARİHİ 2018-01-01
DOSYA BOYUTU 9,86
ISBN 9752429529
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aforizmalar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın. Okumak Aforizmalar çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitabı okuduktan hemen sonra, zamanımızın “âlim” sıfatını gerçekten hak etmiş değerli bilim insanı muhterem hocamızın diğer kitaplarına da --daha önce bu zevki tatmış değilseniz- kitaplığınızda yer verme arzusunu duymanız bahis konusu olabilir. -Prof. Dr. Ergün YENER Dünya Prodüktivite Bilim Akademisi Üyesi-Yakın bir gelecekte, kâinattaki bütün beyinler, beynimizdeki nöronların bütünsellik bağlantıları gibi, diğer beyinlerle iletişim içerisinde bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunacaklar ve “Kâinat Beyni” ortaya çıkacaktır.Beynimizdeki tek bir nöron bile hayatı değiştirebilir.Sevgilinin kapısını çalar beklerim sabırla ben… O, açar ya da açmaz. Bana sabırla ve inatla beklemek düşer, şikâyet değil.

...ar. Aforizma, Özdeyiş, vecize, özlü söz, aforizm: düşünceleri kısa ve öz bir biçimde anlatan sözlerdir ... Aforizmalar… | ... OKUYANLAR ÖZGÜR OLMALI... ... . Kimi zaman maksim, motto, kelam-ı kibar ve ülger olarak da anılırlar. Aforizmalar - Yaşam hakkında bilge sözler. Konfüçyüs: Mutlu olmak için, içinde bulunduğunuz andan daha iyi bir an olduğuna karar vermek için, beklemekten vazgeçin. aforizmalar. şükela: tümü | bugün. aforizmanın çoğul hali. 28.04.2003 22:12 kudra. (bkz: genc bir isadamindan aforizmalar). 29.05.2003 11:00 foo ... Aforizmalar, Dünyaca Ünlü Bilginlerin Asil Sözleri ... . aforizmanın çoğul hali. 28.04.2003 22:12 kudra. (bkz: genc bir isadamindan aforizmalar). 29.05.2003 11:00 foo. Aforizma nedir, aforizma ne demek tdk ? en güzel aforizma ask sözleri ve aforizma örnekleri , yaşamak için yaşamın içinden en özlü sözler. Aforizmalar, özlü sözler, vecizeler ve bunları söyleyenler GZT Aforizma sayfasında!...