flyfishingwingshootingexpo.com

Amcam Bir Robot

YAYIN TARİHİ 2020-02-10
DOSYA BOYUTU 4,97
ISBN 6052852613
DİL TÜRK
YAZAR Michael Petrowitz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Amcam Bir Robot PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Michael Petrowitz. Okumak Amcam Bir Robot çevrimiçi şimdi çok kolay!

Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı...Amcam Bir Robot, “Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı” serisindeki yerini alıyor.“Okuma Seviyesi 3” olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7 yaş ve üzerindeki öğrencileri, bilimin ışığında, hem eğlenceli hem de öğretici bir okuma serüvenine davet ediyor.Bilgi çağındaki çocukların, mekanikleşmeye yüz tutan günlük hayatlarından renkli bir kesit sunan Amcam Bir Robot, evle okul arasında günlerini geçiren kâşif ruhlu iki arkadaşın, bilimi ve teknolojiyi nasıl kendi hedeflerine göre şekillendirebileceklerini sevimli bir hikâye aracılığıyla anlatıyor.Akıldan hesap vakti! Cem!234 artı 126 kaç eder? 20 saniyen var! DÜDÜÜT!Cem'in matematikle başı “azıcık” dertte! Tamam tamam, fena hâlde dertte! Hatta sınıfta kalabilecek kadar! Hele ki, soruları soran kişi eski bedenci Dehşet Demir ise ve yanıtı da saniyeler içinde bekliyorsa… Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! Gerçi, evde ve okulda neyi ne zaman yapması gerektiğine dair sürekli “komutvari” yönergeler aldığı için biraz robotlaşmış gibi hissetse de, o yine de kendi bildiğini okumaya kararlı. Off, keşke hakiki bir robot olsa da hayatını kolaylaştırsa! Durun bir dakika! Arkadaşı Mert'in bu konuda dâhiyane bir buluşu var. Ve işte huzurlarınızda, her şeyi şıp diye bilen, matematik yeteneği ile Dehşet Demir'i bile birkaç işlemde yenebilen, insan kılığında bir android: Bay Robi!.. 

...lk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor ... Amcam Bir Robot Michael Petrowitz ... . Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! 13.30 TL. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7... 13.19 TL. Amcam Bir Robot, "Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı" serisindeki yerini alıyor. "Okuma Seviyesi 3" olarak sınıflandırılan bu ... Amcam Bir Robot - Michael Petrowitz ... . "Okuma Seviyesi 3" olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7 yaş ve üzerindeki öğrencileri, bilimin... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! 19 TL. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü... 15.77 TL. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7... 13.30 TL. Amcam Bir Robot son bölümünde yer verdiği sözlük ve soru sayfalarıyla okurlarının kelime dağarcığını zenginleştiriyor okuduklarını daha iyi anlamalarına ve pekiştirmelerine olanak sağlıyor. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. Off, keşke hakiki bir robot olsa da hayatını kolaylaştırsa! Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot "Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı" serisindeki yerini alıyor. Off keşke hakiki bir robot olsa da hayatını kolaylaştırsa! Durun bir dakika! 14.25 TL. Robotların günümüz çocuklarıyla imtihanı... Amcam Bir Robot, ''Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı'' serisindeki yerini alıyor. ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılan bu heyecan verici öykü, 7... Amcam Bir Robot "Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı" serisindeki yerini alıyor. Akıldan hesap yapmak zor bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! Amcam Bir Robot, "Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı" serisindeki yerini alıyor. "Okuma Seviyesi 3" olarak. Akıldan hesap yapmak zor, bunu saniyelerle yarışırken yapmak daha da zor! Cem robot değil ya! Amc...