flyfishingwingshootingexpo.com

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi

YAYIN TARİHİ 2019-08-15
DOSYA BOYUTU 4,13
ISBN 6051692579
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Karataş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Karataş. Okumak Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor. Onları ellerine bel­ki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek, yapıştırarak, monte ederek, dahası işleyerek ahşaba hayat vermeye davet ediyor. Tecrübenin rehberli­ğinde el emeğiyle yoğurulmuş ve estetikle taçlandırılmış oyuncaklar ve objeler üretmeye davet ediyor.Beceri temelli eğitim anlayışıyla yola çıkan Genç Marangoz’un hedefleri arasında çocuk­ları matematik okuryazarlığı, yönerge okuryazarlığı, gözlem, deneme ve yeni fikirler or­taya koyup fikirlerini hayata geçirme gibi konularda desteklemek de bulunuyor.Büyük bir titizlikle hazırlanan araç gereç listeleri, yönergeler ve çizimler sayesinde çok basamaklı işlemleri karmaşadan uzak, kolay anlaşılır ve uygulanır hâle getiren bu kitap, eğitimcilerin de ilgisini çekecek.Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı.

... ellerine belki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi Epdf... ... ... Facebook © 2020. MAR5. Temel Marangozluk Atölyesi. Public. · Hosted by Cümle Kapısı Ahşap Atölyesi. Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere temel bilgi ve beceri eğitimi verecek. Proje kapsamında gençler marangozluk, terzilik ve sıhhi tesisat işlerini öğrenecek. Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere temel bilgi ve beceri eğitimi verecek ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi ... . Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere temel bilgi ve beceri eğitimi verecek. Proje kapsamında gençler marangozluk, terzilik ve sıhhi tesisat işlerini öğrenecek....