flyfishingwingshootingexpo.com

Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi

YAYIN TARİHİ 2019-08-15
DOSYA BOYUTU 11,39
ISBN 6051692579
DİL TÜRK
YAZAR Ahmet Karataş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ahmet Karataş. Okumak Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Genç Marangoz, gençleri ve çocukları ahşapla uğraşmaya davet ediyor. Onları ellerine bel­ki de hiç almadıkları zımpara, çekiç, çivi ve testereyle tanışmaya; keserek, yapıştırarak, monte ederek, dahası işleyerek ahşaba hayat vermeye davet ediyor. Tecrübenin rehberli­ğinde el emeğiyle yoğurulmuş ve estetikle taçlandırılmış oyuncaklar ve objeler üretmeye davet ediyor.Beceri temelli eğitim anlayışıyla yola çıkan Genç Marangoz’un hedefleri arasında çocuk­ları matematik okuryazarlığı, yönerge okuryazarlığı, gözlem, deneme ve yeni fikirler or­taya koyup fikirlerini hayata geçirme gibi konularda desteklemek de bulunuyor.Büyük bir titizlikle hazırlanan araç gereç listeleri, yönergeler ve çizimler sayesinde çok basamaklı işlemleri karmaşadan uzak, kolay anlaşılır ve uygulanır hâle getiren bu kitap, eğitimcilerin de ilgisini çekecek.Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı.

...ılmış güzel bir eser sunuyoruz. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi Epdf... ... . Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi. Ahmet Karataş, Dursun Sunar / Edam Yayınları. Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi Ahmet Karataş, Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. En Popüler Hobi, Sanat Kitapları. Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Tüm Dünyadan Seçkin Ör ... Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi ... . Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Tüm Dünyadan Seçkin Örneklerle El Nakışı Rehberi kitabını indir. Şubat 25, 2020. Ahmet Karataş, Dursun Sunar tarafından kaleme alınan Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi Pdf Oku isimli 76 sayfadan oluşan kitap; EDAM yayınevinin 15/8/2019 Perşembe tarihinde ve... ...tarafından basılan, Ahmet Karataş'ın Çocuk ve Gençler İçin Temel Marangozluk Rehberi adlı kitabı tanıtacağımız. Marangoz adaylarının yeni rehberi, onlara yol göstermek için raflardaki yerini aldı. Ahmet Karata...