flyfishingwingshootingexpo.com

Kasım Kavşakları

YAYIN TARİHİ 2019-08-02
DOSYA BOYUTU 11,37
ISBN 6057603524
DİL TÜRK
YAZAR Sanya Muçkayeva-Vidanovska
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kasım Kavşakları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sanya Muçkayeva-Vidanovska. Okumak Kasım Kavşakları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Birinci Dünya Savaşı esnasında dağılmış ve tam yüz yıl sonra tutkulu bir aşk sayesinde yeniden bir araya gelmiş iki ailenin kaderini anlatan bir hikâye.Aleksandar adında zengin bir Fransız antikacı tesadüf eseri Birinci Dünya Savaşı döneminden kalma el yazısı mektuplar bulur ve Paris’te bir yayınevine gidip bu mektupları yayımlamasını ister. Yayınevinde eski aşkı Sofiya’yı görür. Sofiya yıllar önce gizemli bir şekilde hayatından çıkmıştır.Birinci Dünya Savaşı’nın arifesinde Paris’te hiç beklenmedik bir anda Dominik ve Lara’nın tutkulu aşkı başlar. Nedir ki Lara Doktor Nikolas’a evlilik sözü vermiştir. Lara ailesinin ve kendinin şerefi ve istikbalini düşünerek sözünde durmak zorundadır. Savaş başlar ve Dominik ve Nikolas cepheye sevk edilirler. Lara tutkulu bir aşk ile bağlı olduğu Dominik’e mektuplar yazmaya devam eder. Aralarındaki mektuplaşma Dominik, Manastır cephesine yakın olan Kaymakçalan Dağı’nda ağır bir şekilde yaralanana kadar devam eder. Sevk edildiği sahra hastanesinde hayatını doktor Nikolas ve Sofiya adında Manastırlı genç bir hemşire kurtarır. Zamanla Sofiya hastasına âşık olur. Aleksandar’ın eline geçen mektuplar sayesinde yüz yıl önce Dominik ve Lara’nın yaşamış olduğu tutkulu aşk günümüzdeki Alekdandar ve Sofiya’nın aşkını ve kaderini belirler.Paris’te Aleksandar ve Sofiya bir kavşakta bulunuyorlar. Bu kavşak ya hayatlarını birleştirecek ya da sonsuza kadar yollarını ayılaracaktır.

...asim kavsaklari - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100 ... Kasım Kavşakları Sanya Muçkayeva-Vidanovska ... . Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) %10. Kasım Kavşakları. Sanya Muçkayeva-Vidanovska. Kasım Kavşakları. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Karina Yayınevi. kasim kavsaklari - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) %25. Kasım Kavşakları. Sanya Muçkayeva-Vidanovska. Kas ... Kasım Kavşakları - Sanya Muçkayeva Vidanovska -Halkkitabevi ... . Kasım Kavşakları. Sanya Muçkayeva-Vidanovska. Kasım Kavşakları - 507175 - Roman - Birinci Dünya Savaşı esnasında dağılmış ve tam yüz yıl sonra tutkulu bir aşk sayesinde yeniden bir araya gelmiş iki ailenin kaderini anlatan bir hikây. 25.60 TL. Birinci Dünya Savaşı esnasında dağılmış ve tam yüz yıl sonra tutkulu bir aşk sayesinde yeniden bir araya gelmiş iki ailenin kaderini anlatan bir hikâye. Kasım Kavşakları. Bu kitabın yazarı Sanya Muçkayeva Vidanovska. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Sanya Muçkayeva Vidanovska'den Kasım Kavşakları kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin....