flyfishingwingshootingexpo.com

Ben Pıhtı

YAYIN TARİHİ 2019-04-10
DOSYA BOYUTU 5,71
ISBN 6052008355
DİL TÜRK
YAZAR Gökhan Serter
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ben Pıhtı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gökhan Serter. Okumak Ben Pıhtı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... ‘Ben, Pıhtı’; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... Zorlukların ve yoksunlukların arasından dönüştürücü gerçekliğe ulaştırmak iddiasında. İnsanın kendisiyle yüzleşmesi, ruhunun odalarında saklı duran sesler ve kelimelerle yürümesini sağlayacak pratiği gösteriyor okuruna. Bir ayrılığın mesnevisi... Şehir şehir aradığı sevgilinin izi sıra gördüğü hakikati yıllar sonrasından O’na anlatma telaşıyla yazılmış mektuplar... Kırk başlıkta Alyahisar’dan, Suşehri’nden, Şehrafer’den, Nârlıhan’dan ruhuna dokunan her izden haberler veren hikâyeler ve anlatılar... İnsan varlığını bütün olarak bir sistem halinde keşfinin mümkün olduğunun deneyimini aktarıyor.

...Serter. 14.45 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar ... Ben Pıhtı ... ... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlu ... Ben Pıhtı | bkmkitap.com ... ... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben Pıhtı'; bir varoluş kendini inşa bir arayış kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi... Gökhan Serter. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar. . . 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… İnsanoğlunun büyük hikâyesinin içinde kendine bir amaç, bir anlam arayanların kaçınılmaz yolculuğu... Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar...'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi... 13.60 TL. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Thick Blood -Pıhtı Kan. BEN NYE ve CINEMA SECRETS geniş ürün yelpazesinde hem kozmetik hem de efekt/plastik makyaj malzemeleri yer alıyor. Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi… Maddeyle çerçevelenmiş olan modern insanı içsesine yakınlaştıran bir seslenişle konuşuyor yazar... 'Ben, Pıhtı'; bir varoluş, kendini inşa, bir arayış, kendini bilme ve bulma çabasının hikâyesi…...