flyfishingwingshootingexpo.com

Aynalı Tılsımlar Dükkanı

YAYIN TARİHİ 2020-01-23
DOSYA BOYUTU 7,60
ISBN 6053117414
DİL TÜRK
YAZAR Melda Kamhi Kosif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aynalı Tılsımlar Dükkanı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Melda Kamhi Kosif. Okumak Aynalı Tılsımlar Dükkanı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tılsım; bir mucizeyi harekete geçirmektir. Kadere yeni bir akış kazandırmaktır. Şifayı başlatmaktır. Gerisi tamamen sana kalmış...Peki, nasıl yapılır tılsım?Binlerce ritüeli vardır... Belki binlercesi daha vardır bilinmeyen... Lakin bunların hiçbir önemi yok... İyi bir tılsım gücünü ritüellerinden almaz... Ritüel sadece rotadır. Mucizeyi başlatacak olan tılsımı yapabilmek için üç şeye ihtiyaç vardır.Niyet, inanç ve eylem...Bütün bunları etkili bir şekilde bir araya getirebilmek elbette sanatkârca bir incelik, bilgi ve deneyim gerektirir.AYNALI TILSIMLAR DÜKKÂNI, sokakta karşılaşmaları bile neredeyse imkânsız gibi görünen birbirine hiç benzemeyen beş kişiyi, Balat’ta bir mum dükkânında bir araya getiriyor. Her biri kişisel tarihinde görünmeyen gizli yaralar almış bu beş karakter, yaşamlarını değiştirecek olan o kararı verdiklerinde dünyanın en eski, en kadim tılsımını gerçekleştirmeye başladıklarının farkında bile değillerdi.Melda Kamhi Kosif’in ilk romanı AYNALI TILSIMLAR DÜKKÂNI sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama sert deneyimlerle anlatıyor.

...ı Tılsımlar Dükkanı sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama sert deneyimlerle anlatıyor ... AYNALI TILSIMLAR DÜKKANI / DESTEK - 9786053117414 - Kitapsan ... . Tanıtım Bülteninden). Aynalı Tılsımlar Dükkanı. Tılsım; bir mucizeyi harekete geçirmektir. Kadere yeni bir akış kazandırmaktır. Şifayı başlatmaktır. Gerisi tamamen sana kalmış... AYNALI TILSIMLAR DÜKKÂNI, sokakta karşılaşmaları bile neredeyse imkânsız gibi görünen birbirine hiç benzemeyen beş kişiyi, Balat'ta bir mum dükkânında bir araya getiriyor. kosif'in ilk romanı aynalı tılsımlar dükkânı sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama ... Aynalı Tılsımlar Dükkanı - Melda Kamhi Kosif | kitapyurdu.com ... . kosif'in ilk romanı aynalı tılsımlar dükkânı sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama sert deneyimlerle anlatıyor. En uygun AYNALI TILSIMLAR DÜKKANI / DESTEK ürün ve modelleri markası ve DESTEK YAYINLARI MELDA KAMHİ KOSİF 1.BASKI 147 SAYFA 2020 özellikleri 9786053117414 en ucuz... Aynalı Tılsımlar Dükkanı. Tılsım; bir mucizeyi harekete geçirmektir. Kadere yeni bir akış kazandırmaktır. Şifayı başlatmaktır. Gerisi tamamen sana kalmış... 8.40 €. AYNALI TILSIMLAR DÜKKÂNI, sokakta karşılaşmaları bile neredeyse imkânsız gibi görünen birbirine hiç benzemeyen beş kişiyi, Balat'ta bir mum dükkânında bir araya getiriyor. Aynalı Tılsımlar Dükkanı, sokakta karşılaşmaları bile neredeyse imkânsız gibi görünen birbirine hiç benzemeyen beş kişiyi, Balat'ta bir mum dükkânında bir araya getiriyor. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz -Aynalı Tılsımlar Dükkanı Melda Kamhi Kosif Destek Yayınları. kaleme aldığı Aynalı Tılsı...