flyfishingwingshootingexpo.com

İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı

YAYIN TARİHİ 2019-10-01
DOSYA BOYUTU 9,68
ISBN 6057820433
DİL TÜRK
YAZAR Muhammet Özekes
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Muhammet Özekes. Okumak İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

ers kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası yayına hazırlanmıştır. Bu basıda da asıl amaç, icra ve iflas hukuku bilgisinin lisans seviyesinde sistematik bir şekilde verilmesi olduğu için gerektiği ve zorunlu olduğu ölçüde uygulamaya ve doktrindeki tartışmalara değinilmiş, bibliyografya, geniş Yargıtay ve Bölge Adliye Mahkemesi kararları atfına ve ayrıntılı tartışmalara yer verilmemiştir. Bu basıda, özellikle 7155 sayılı "Abonelik Sözleşmesinden Kaynaklanan Para Alacaklarına İlişkin Takibin Başlatılması Usulü Hakkında Kanun" ile abonelik sözleşmelerinden kaynaklanan para alacaklarının tahsili için kabul edilen özel takip yolu kapsamlı şekilde, ayrı bir paragrafta değerlendirilmiştir. Ayrıca geçen basıdan bugüne kadar mevzuatta yapılan diğer değişiklikler kitaba yansıtılmış ve geçen basıda gözden kaçan hususlar da düzeltilmiştir. Kitabın bu basısında da ana kitapta yazarlar arasındaki iş bölümü muhafaza edilmiştir. Kitabın genel sistematiği ve içeriği konusundaki çalışma ortak yürütülmekle birlikte, bu basıda da her bölüm farklı yazarlarca kaleme alınmış ve ilgili bölümlerde yazarı belirtilmiştir.

...ecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi ... İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı - BKM Kitap ... ... ...notun niteliği çerçevesinde bu eserlere metin içinde ayrıca atıf yapılmamıştır: Kuru, İcra ve İflas Hukuku, İstanbul 2016; Arslan, Yılmaz, Taşpınar Ayvaz, İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı, 2. Baskı... Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası... Hakan Pekcanıtez. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla h ... İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı ... ... Hakan Pekcanıtez. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi... İcra ve İflâs Kanununda istinaf sistemine göre yapılmış olan değişikleri nazara almadan, icra ve iflâs hukuku hakkında toplu ve özlü bilgi vermek amacıyla, İcra ve İflâs Hukuku Ders Kitabı yayınlanmıştır. Çok Satanlar. Piyano çalmayı öğrenelim 3.kitap devam / porte. Tarot 78 kart /kurmay. Renklerin sırrı mandala her yaş için boyama kitabı / bulut yayınları. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan bu basıda da asıl amaç, icra ve iflâs hukuku bilgisinin lisans seviyesinde sistematik bir... Literatür Kitaplar. Son arama sonucu. kaynaklar41C) Yargıtay kararları41D) Diğer kanunlardaki icra ve iflâs hukuku ile ilgili hükümler411 inci K İ T A P43GENEL HÜKÜMLER43§ 5. İCRA TEŞKİLÂTI... İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabı - Hakan Pekcanıtez, Meral Sungurtekin Özkan, Muhammet Özekes. İcra Hukuku. İflas Hukuku. Korkordato. Sermaye Şirketleri ve Kooperatiflerin Uzlaşma Yoluyla... 52 TL. Ders kitabı ihtiyacını karşılamak öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflâs Hukuku Ders Kitabının asıl amaç icra ve iflâs hukuku bilgisinin... Ders kitabı ihtiyacını karşılamak, öğrenciye hitap edecek hacim ve kapsamda bilgiyi vermek amacıyla hazırlanan İcra ve İflas Hukuku Ders Kitabının beşinci basısının tükenmesi üzerine altıncı bası... Ders kitabı olarak yapılan bu basıda, geçen süre içinde meydana gelen mevzuat değişiklikleri kitaba yansıtılmış ve...