flyfishingwingshootingexpo.com

Kahramanıma Mektuplar

YAYIN TARİHİ 2019-11-26
DOSYA BOYUTU 9,66
ISBN 6059147675
DİL TÜRK
YAZAR Tuba Dere
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kahramanıma Mektuplar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Tuba Dere. Okumak Kahramanıma Mektuplar çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Kadim Dostum, Mümtaz’ım” diye başlıyordu bir mektup. “Ah, Sevgili Mevlut” diyordu diğer mektup. Kadının Fuat’a, Kemal Güner’e, Ziya’ya, Mahinur’a söylemek istedikleri vardı. Sağanak bir yağmur gibi aşkla yazdı, özlemle aktı elinden cümleler. Nasıl olduğunu anlamadığı bir biçimde tamamlanıyordu yarım kalmış mektuplar. Her seferinde bir başka el olarak, başka bir isimle atıyordu imzasını kadın. Tutkuyla, hayranlıkla, kıskançlıkla, aşkla ve mahcubiyetle bakıyordu etrafında dolaşan hayaletlere. Bakışlarını gözlerine dikmiş yüzlere. Onlarca mektup, muhatabına ulaşmak üzere postalanmayı beklerken, nedense birden, burnunun direği çok fena sızladı. Bir müddet ağladı.

...a Mektuplar'da bu sayı Nihan Kaya'nın Kırgınlık romanının kahramanlarına mektubum var ... Kahramanıma Mektuplar - icerik.xyz ... . Hece Öykü s.85'te. #nihankaya #kırgınlık #kahramanımamektuplar http... Herhangi bir mektup tebrikle başlamalıdır. kahraman tebrik sonra kendiniz hakkında birkaç cümle yazın. Mektup yazmak için zaman ayırın. Mürekkep depolarının yapıldığı sırada bir bütün ritüel oldu. Kadim Dostum, Mümtaz'ım diye başlıyordu bir mektup. Ah, Sevgili Mevlut diyordu diğer mektup. Nasıl olduğunu anlamadığı bir biçimde tamam ... Kahramanıma Mektup | Just CW Things ... . Ah, Sevgili Mevlut diyordu diğer mektup. Nasıl olduğunu anlamadığı bir biçimde tamamlanıyordu yarım kalmış mektuplar. "Kadim Dostum Mümtaz'ım" diye başlıyordu bir mektup. "Ah Sevgili Mevlut" diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a Kemal Güner'e Ziya'ya Mahinur'a söylemek istedikleri vardı. Yazar. : Tuba Dere. Kahramanıma Mektuplar. Ah, Sevgili Mevlut diyordu diğer mektup. Kadının Fuat'a, Kemal Güner'e, Ziya'ya, Mahinur'a söylemek istedikleri vardı....