flyfishingwingshootingexpo.com

Küçük Lord

YAYIN TARİHİ 2019-05-08
DOSYA BOYUTU 10,23
ISBN 6052944929
DİL TÜRK
YAZAR Frances Hodgson Burnett
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küçük Lord PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Frances Hodgson Burnett. Okumak Küçük Lord çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kötü kalpli, bencil, hiç kimseyi sevmeyen ve kimsenin sevmediği Dorincourt Kontu’nun üç oğlu vardı. Üç oğlu da ölen Kont’un geriye sadece küçük oğlunun oğlu kalmıştı ve Amerika’da yaşayan küçük Cedric’i alıp İngiltere’ye getirtti.Çocuklardan nefret eden Kont, zaman içinde torunu Cedric’e yürekten bağlandı. Çocuğun iyi yürekliliği, sevgisi ve yardımseverliği bu, kimsenin sevmediği, para düşkünü yaşlı adamı hiç beklemediği şekilde değiştirdi.Küçük bir çocukla yaşlı bir adamın öyküsünün anlatıldığı Küçük Lord’u okurken sevginin nasıl her şeyin ilacı olduğunu bir kez daha anlayacaksınız.

...at, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın! Küçük Lord ... Küçük Lord Nedir ... . Yorum Yap. Ürün kodu: 73742. Küçük Lord Fauntleroy. Babasını küçük yaşta kaybeden Cedric, annesiyle birlikte mütevazı bir yaşam sürmekteydi. En yakın arkadaşları mahalle bakkalı ile iyi kalpli bir ayakkabı boyacısıydı. Rakuten Kobo'dan Frances Hodgson Burnett tarafından "Küçük Lord" kitabını okuyun. Cedric, annesiyle birlikte New York'ta yaşıyordu. Babası o, çok küçük yaştay ... Küçük Lord Kitabının Özeti Kısaca - KİTAP ÖZETLERİ ... . Cedric, annesiyle birlikte New York'ta yaşıyordu. Babası o, çok küçük yaştayken ölmüştü. Daha önce de söylemiştim, artık bir kitaplığım yok. Okumadığım kitapların tümü konsolun içinde üst üste istiflenmiş bir vaziyette duruyor. Okuduklarımı da üst kata, kayınpederlerin dairesine çıkarıyorum. Drama, family, romantic. Yönetmen: Jack Gold. Yıldız: Ricky Schroder, Alec Guinness, Eric Porter vb....