flyfishingwingshootingexpo.com

Mekkeli Yetim Muhammed

YAYIN TARİHİ 2019-12-26
DOSYA BOYUTU 9,64
ISBN 6057687272
DİL TÜRK
YAZAR Ayhan Özcimbit
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mekkeli Yetim Muhammed PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayhan Özcimbit. Okumak Mekkeli Yetim Muhammed çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap, Mekke’li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğlu olan Hz. Muhammed’in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu), ve onun hayatı hakkında niçin yalancı bir peygamber olmadığını anlamamızı sağlayacak bilgileri içeren bir kitaptır. Esasen Onunla ilgili kafalarda Ateist, Deist, Agnostik şüphelerin giderilmesi amacıyla 41 yıllık sorgulama, araştırma sonucu ortaya çıkmıştır. Yazar Ayhan ÖZCİMBİT, kendisi de Ateist büyümüş ve daha sonra 1985 yılında Deizme geçerek tek bir yaratıcının olduğunu kabul etmiş önce tevratı sonra incili ve Kur’an’ı okuduktan sonra Hz. Muhammed’in hayatını değişik kaynaklardan okuduktan sonra bir araya getirdiği ip uçlarından onun kul ve elçi olarak örnekliğini Kur’an üzerinden kabul etmiş 1989’da Müslüman olmuştur. İşte bu kitap samimi ve dürüst düşüncelerle gerçeği arayan Ateistler, Desitler ve Agnostikler için yazılmıştır. Müslümanlarda genelde Hz. Muhammed’in Abduhu tarafını (kul yönünü) daha fazla öğrenmek Ateist, Deist ve Agnostik sorgulamalara karşıdüşünce üretmek için bu kitabı okumalılardır.

...hammed'in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu) ve onun hayatı hakkında niçin yalancı bir ... Mekkeli Yetim Muhammed, Ayhan Özcimbit Fiyatı ve... | Kitap365.com ... ... 12 TL. Bu kitap, Mekke'li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğlu olan Hz. Muhammed'in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu)... Ayhan Özcimbit. Bu kitap, Mekke'li yetim ve çoban, kuru et yiyen bir kadının oğlu olan Hz. Muhammed'in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu)... ... Mekkeli Yetim Muhammedayhan Özcimbit - ePttAVM ... . Muhammed'in daha önce hiç bir yerde okumadığınız gözden kaçan abduhu (kulluğu)......