flyfishingwingshootingexpo.com

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

YAYIN TARİHİ 2019-08-05
DOSYA BOYUTU 11,20
ISBN 6057648396
DİL TÜRK
YAZAR Stefan Zweig
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Stefan Zweig. Okumak Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Brief einer Unbekannten) adlı uzun öyküsünü 1920’li yılların ilk yarısında kaleme aldı. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nun kadın kahramanını sadece uzun bir mektubun yazarı olarak tanıyoruz. Kadının hayatı boyunca sevmiş olduğu erkek için kaleme aldığı bu mektubun “gönderen”inin adı yoktur. Mektubun başında tek bir hitap vardır: “Sana, beni asla tanımamış olan sana”. Kadın büyük tutkusunu hep bir “bilinmeyen” olarak, yani tek başına yaşamaya razıdır, bu aşk öyküsünde “taraflar” değil, sadece tek bir “taraf” vardır. Böylesine, gerçek anlamda aşk denilebilir mi? Zweig okurunu, bir kez daha, insan psikolojisinde eşine pek rastlanmayan bir yolculuğa davet ediyor. Bu yeni yolculuğun sonunda “mutlak aşk” kavramının şimdiye kadar bilinmeyen kıyılarına varmayı amaçlamış olmasıda bir ihtimal!

... bir yazar olan R'nin Viyana'ya dönmesiyle başlıyor ... Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu / Stefan Zweig Kitap Yorumum ... . Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu romanı hakkında değerlendirmeme gelecek olursak. Başka Yayınevlerinden; - Meçhul Bir Kadının Mektubu (Sayfa6 Yayınları, Palet Yayınları) - Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Doğu Batı Yayınları şeklinde de yayınlanmıştır. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu'nun kadın kahramanını sadece uzun bir mektubun yazarı olarak tanıyoruz. Mektubun başında tek bir hitap vardır: "Sana, beni ... Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu - Stefan Zweig ... . Mektubun başında tek bir hitap vardır: "Sana, beni asla tanımamış olan sana". Yazıda "Stefan Zweig 'ın Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu özgün adı (Brief einer Unbekann...