flyfishingwingshootingexpo.com

Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller

YAYIN TARİHİ 2019-06-13
DOSYA BOYUTU 7,63
ISBN 6052385845
DİL TÜRK
YAZAR H.Hüseyin Köksal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H.Hüseyin Köksal. Okumak Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller çevrimiçi şimdi çok kolay!

Fiillerin genellikle hangi kelimelerle beraber kullanıldığını bilmek o dili iyi anlamanın vekullanmanın vazgeçilmez şartlarındandır. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birliktekullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. Kitaphem Arapçasını geliştirmek isteyenler için hem de YDS’deki soru tiplerinden olan eşdizim,eşanlamlılık ve çeviri becerileriyle ilgili önemli bir kaynak durumunda. 10 bölümden oluşankitabın her bölümünde 10 fiil eşdizimleriyle ele alınmaktadır.FİİLLER TANITILIRKEN ŞUNLARDAN YARARLANILMIŞTIR:Kavratıcı şemalarBirlikteliklerin cümle içinde kullanımı ve çevirileriÇeşitli bulmaca alıştırmalarıÇoktan seçmeli sorularBoşluk doldurma sorularıKitabın sonunda tüm bulmaca ve sorular için hazırlanmış cevap anahtarı bulunmaktadır.

... Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller En Uygun Fiyatlarla ... . Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitabın, zorlu ama keyifli ve faydalı bir yolculuğa atılan güvenli bir ilk adım olduğu konusunda güçlü bir kanat taşıyorum. ". Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller web sitemizde ücretsiz... Yaygın eşdizimleriyle arapçada anahtar fiiller. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Tür ... Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller ... . "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Enes Balı, H. Hüseyin Köksal. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Arapçada sıkça kullanılan 100 fiili eşdizimleriyle (birlikte kullanıldıkları kelimelerle) ele alan bu kitap, yenilenen tasarımı ile artık Akdem yayınlarında. 35.70 TL. "Bu şekilde tasarlanmış bir kitap fikrini çok beğendim. Sanırım Türkçe-Arapça dil çiftinde Türkiye'de, belki de dünyada ilk çalışma. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller. Yazar : Enes Balı;H. Hüseyin Köksal Yayınevi : Hikmet Evi Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Yaygın Eşdizimleriyle Arapçada Anahtar Fiiller - Enes Balı H. Hüseyin Köksal özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin....