flyfishingwingshootingexpo.com

Cehennemde Ateş Kardeşliği

YAYIN TARİHİ 2019-08-29
DOSYA BOYUTU 4,5
ISBN 6058040113
DİL TÜRK
YAZAR İsmail Meker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Cehennemde Ateş Kardeşliği PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İsmail Meker. Okumak Cehennemde Ateş Kardeşliği çevrimiçi şimdi çok kolay!

1974 Temmuz’undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi’nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan, yaşananlara bizzat şahit olanlar tarafından fazla dillendirilmeyen puslu bir sayfası. Harekâta bir pilot olarak katılan İsmail Meker’in bu üzücü olayla ilgili bilinmeyenleri açık yüreklilikle irdeleyerek kaleme alması, Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde kendi uçağımızla kendi gemimizi batırmak gibi son derece talihsiz ve unutulmaması gereken; yapılan hata ve eksikliklerden önemli dersler çıkarılması hayati olan bir zaman dilimini daha iyi anlamamıza yardımcı olacak çok değerli bir çabadır.

...cı ile teyit etmenizi öneririz. Cehennemde Ateş Kardeşliği ... Cehennemde Ateş Kardeşliği ... . kaleme aldığı Cehennemde Ateş Kardeşliği adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Cehennemde Ateş Kardeşliği/İsmail Meker. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 23.80 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sıra ... Cehennemde Ateş Kardeşliği - İsmail Meker | kitapyurdu.com ... ... İsmail Meker. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... 21 TL. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de konuşulmayan... Cehennemde Ateş Kardeşliği İsmail Meker Verita Yayıncılık. 1974 Temmuz'undaki Kıbrıs harekâtı sırasında Kocatepe Muhribi'nin batırılması olayının perde arkası yakın tarihimizin üzerinde pek de... 18.29 TL. 1974 Temmuz'undaki ...