flyfishingwingshootingexpo.com

Dipten Gelen Dalga 2

YAYIN TARİHİ 2019-09-03
DOSYA BOYUTU 9,63
ISBN 6052283691
DİL TÜRK
YAZAR İlya Ehrenburg
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dipten Gelen Dalga 2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlya Ehrenburg. Okumak Dipten Gelen Dalga 2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga’dan oluşan ne­hir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir.Üçlemenin bu son cildi, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ku­rulan yeni dünyayı anlatıyor. 20. yüzyılın ortasında büyük bir yara açarak beliren dehşet bitmiştir ama, şimdi daha sinsi ve daha gizli bir savaş başlamıştır. Dolayısıyla, o önüne çıkan her şeyi yakıp kavuran fırtına dinmiş gibi görünse de küller arasında kalan kordan yeni fırtınalar körüklenmektedir. Eh­renburg bu kitabında Soğuk Savaş’ın ilk yıllarına ayna tutu­yor. Faşizmin yıkamadığı Sovyetler Birliği’ne karşı ABD’de yapılan planlar, Pentagon’dan Paris Hükümeti’ne kadar uza­nan entrikalar ekseninde hayata geçirilirken, sosyalizm ve ka­pitalizm arasındaki savaşın yeni cephesinde yaşayan direniş güçleri de yeni durum için mevzilenmektedir.Yüzyılın en büyük romanlarından sayılan ve sayısız dilde basılarak milyonlarca insan tarafından beğeniyle okunan bir klasik. Serinin Dipten Gelen Dalga ciltleri usta çevirmen Mazlum Beyhan’ın Rusça aslından yaptığı çeviriyle okurlarla buluşuyor.

...arafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir ... Dipten Gelen Dalga - Uludağ Sözlük ... . 25.90 TL. Dipten Gelen Dalga 2-Kor Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 29.60 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşa ... Dipten Gelen Dalga 2 - Ilya Ehrenburg ... . Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Dipten Gelen Dalga-2. 9786052283691. 632970. Dipten Gelen Dalga-2. Cilt. Kor Kitap. 29.60 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. 30.19 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20'inci yüzyılın en hareketli dönemini tüm taraftarı ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Avrupa ve Amerika'nın savaş sonrası yaşayışını anlatan "Dipten Gelen Dalga" adlı roman barış için savaşa adanmıştır. "Fırttna'nın devamı olan bu roman, kapitalist dünyada ilerici... Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve... Dipten Gelen Dalga 2. Cilt. by İlya Ehrenburg. 37 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Let us know what's wrong with this preview of Dipten Gelen Dalga - Cilt 2 by Ilya Ehrenburg. Problem: It's the wrong book It's the wrong edition Other. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20.yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. 37 TL. Paris Düşerken, Fırtına ve Dipten Gelen Dalga'dan oluşan nehir roman, 20. yüzyılın en hareketli dönemini tüm tarafları ve çeşitli yönleriyle tasvir eden dev bir eserdir. Paris Düserken, Firtina ve Dipten Gelen Dalga'dan olusan nehir roman, 20. ...