flyfishingwingshootingexpo.com

Made in Abyss Cilt:2

YAYIN TARİHİ 2019-11-15
DOSYA BOYUTU 4,54
ISBN 6052115237
DİL TÜRK
YAZAR Akihito Tsukuşi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Made in Abyss Cilt:2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Akihito Tsukuşi. Okumak Made in Abyss Cilt:2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ümit ve Çaresizliğin Karıştığı Heyecan Dolu Bir Macera!Lanetli devasa çukur Abyss, derinlere inienleri asla geride bırakmıyor. Dibi gözükmeyen, keşfedilmemiş bu çukura küçük kız Riko meydan okuyor. Çukura indikten sonra izi kaybolan efsanevi mağara akıncısı, annesi Lyza'ya kavuşmak için... Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Görüntüsü küçük bir erkek çocuk olmasına rağmen vücudunda saklı gizemli ve korkunç bir gücü vardır. Onunla birlikte yol alırsa aşamayacağı bir engel olmadığına inanıyordu. Reg'de kim olduğunu öğrenmek ve Riko'yu kurtarmak için maceraya atılıyor. Arkadaşlarının da desteğini alarak birinci katmana adımını atan Riko ve Reg, yakalamak için peşlerine düşenlerin gölgesinden kaçarak çukurun derinliklerine doğru iniyor. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor.

... vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor ... Made in Abyss Cilt:2 / Akihito Tsukuşi / Komik Şeyler... - GittiGidiyor ... . Made in Abyss (Cilt 2) 437115 Komikşeyler Yayıncılık. 16.90 TL. Varlığı bile belli olmayan cehennemin dibine meydan okumak mantık dışı olsa da, Riko'nun bir kozu vardır. Abyss'in içinde karşılaştığı hafızasını yitirmiş robot Reg! Made İn Abyss Cilt 2. Yayınevi / Marka: Komik Şeyler. Barkod: 9786052115237. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor. ... Made in Abyss 2. Bölüm ... . Yayınevi / Marka: Komik Şeyler. Barkod: 9786052115237. Daha önce inmedikleri derinliklere heyecanla inen çocukları büyülü çukur Abyss acımasızca yutuyor....