flyfishingwingshootingexpo.com

Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi

YAYIN TARİHİ 2020-03-04
DOSYA BOYUTU 8,14
ISBN 6257956055
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Türkkaya Ataöv
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Türkkaya Ataöv. Okumak Ömer Muhtar’dan Kaddafi’ye Libya’da Ulusal Kurtuluş Hareketi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ermeni sorununda Türk tezlerinin mücadelesini dünya çapında vermesiyle tanınan Prof. Dr. Türkkaya Ataöv, Afrika üzerine kapsamlı araştırmaların da sahibidir. Libya, bu araştırmalar arasında önemli bir yer tutar.Kaddafi döneminde Libya’nın verdiği bağımsızlık mücadelesine anti-emperyalist bir aydın olarak her zaman desteğini sunmuş olan Prof. Ataöv, Kaddafi’yle de şahsen tanışmış, Libya’yı Lockerbie Olayı’nda uluslararası arenada savunmuş ve bu ülkeye yönelik Amerikan saldırılarının karşısında yer almıştır.Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya’nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. 

...yle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor ... Ömer Muhtaran Kaddafiye Libyada Ulusal Kurtuluş Hareketi ... . Prof. Dr. Türkkaya Ataöv. Ermeni sorununda Türk tezlerinin mücadelesini dünya çapında vermesiyle tanınan Prof. Dr. Türkkaya Ataöv, Afrika üzerine kapsamlı araştırmaların da sahibidir. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Okuyucu Yorumları. Ad: Ömer Muhtar'dan Kaddafi'y ... Ömer Muhtar'dan Kaddafi'ye Libya'da Ulusal Kurtuluş Hare... ... . Okuyucu Yorumları. Ad: Ömer Muhtar'dan Kaddafi'ye Libya'da Ulusal Kurtuluş Hareketi, Yazar: Türkkaya Ataöv, Yayınevi: İleri Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Araştırma... 11.25 TL. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. 10.50 TL. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Prof. Ataöv, bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor. Ataöv bu yeni kitabında Libya'nın İtalyan işgaline karşı Ömer Muhtar önderliğindeki direnişle başlayan ve Kaddafi yönetimiyle devam eden ulusal kurtuluş hareketini inceliyor....