flyfishingwingshootingexpo.com

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz

YAYIN TARİHİ 2020-03-17
DOSYA BOYUTU 11,24
ISBN 6050972689
DİL TÜRK
YAZAR Ceyda Düvenci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ceyda Düvenci. Okumak Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

...ü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak ... Ceyda Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' | NTV ... . Bu kez karşımıza bir masal serisi ile çıkan Düvenci, şu günlerde Bal Köpüğü'nün heyecanı ile… Tüm kitapçılarda ve raflarda yerini alan Bal Köpüğüm "Tatlı Bir Sürpriz" masal kitabı olarak dizayn edilmiş... Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da imzalayacak. Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa'dan ilham alarak yazdığı 'Bal Köpü ... Düvenci'den Tatlı Bir Sürpriz - Takvim ... . Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa'dan ilham alarak yazdığı 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı "Tatlı Bir Sürpriz" minik okuyucularıyla buluşmak için gün sayıyor. ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı "Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i... Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz' kitabıyla Ceyda Düvenci, 22 Nisan Pazar günü saat 15:00'da D&R HillTown'da gerçekleşecek ilk imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz' kitabıyla Ceyda Düvenci, 22 Nisan Pazar günü saat 15:00'da D&R HillTown'da gerçekleşecek ilk imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. Oyuncu ve yazar Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da imzalayacak. İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da... İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da... Halil Onur Ahsen // Ünlü Oyuncu Ceyda Düvenci kızı Melisa'dan ilham alarak yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz' in 22 Nisan Pazar günü D&R HillTown'da... Balköpüğü'nün tek başına çıktığı bu sürpriz yolculuk, dileriz çocuk kalpli kocaman kalabalıklarla devam eder. Bal Köpüğü İle Tatlı Bir Süpriz. İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da... Yalın'ın, İda & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Bayıla Bayıla" albümünde yer alan "Tatlıyla Balla" isimli şarkısı, video klibiyl...