flyfishingwingshootingexpo.com

Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz

YAYIN TARİHİ 2020-03-17
DOSYA BOYUTU 12,73
ISBN 6050972689
DİL TÜRK
YAZAR Ceyda Düvenci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ceyda Düvenci. Okumak Balköpüğü İle Tatlı Bir Sürpriz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Balköpüğü’nü tatlı bir sürpriz bekliyor. Acaba hediye kutusundan çıkan bu tatlı sürprizle Balköpüğü bu kez nasıl bir sihirli yolculuğa çıkacak? Ceyda Düvenci, Serebral Palsi’li kızı Melisa ve onun gibi farkıyla mucize olan kahraman çocuklar için kaleme aldı.

... Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor ... Ceyda Düvenci'den 'Tatlı Bir Sürpriz' | NTV ... . İSTANBUL, (DHA)-ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü D&R Hilltown'da... Ceyda Düvenci'nin, kızı Melisa'dan ilham alarak yazdığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz', minik okuyucularıyla buluşmak için gün sayıyor. Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatl ... Düvenci'den Tatlı Bir Sürpriz - Takvim ... . Düvenci, 'Bal Köpüğü' serisinin ilk kitabı olan "Tatlı Bir Sürpriz" ile miniklerin dünyasını renklendirecek. 'Tatlı Bir Sürpriz' kitabı Elma Yayın evinden satışa çıkıyor. "Bal Köpüğü, Tatlı Bir Sürpriz" adlı çocuk kitabımı artık görme engelli kitapseverler de dinleyebilecek, çok mutluyum. Sizler de "#KitaplaraSes" uygulamasını telefonunuza ücretsiz… https... Oyuncu ve yazar Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü:Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. ÜNLÜ Oyuncu Ceyda Düvenci, kızı Melisa'dan ilham alarak, yazarlığa adım attığı Bal Köpüğü serisinin ilk kitabı 'Balköpüğü: Tatlı Bir Sürpriz'i 22 Nisan Pazar günü DR Hilltown'da imzalayacak. Bu kez karşımıza bir masal serisi ile çıkan Düvenci, şu günlerde Bal Köpüğü'nün heyecanı ile… Tüm kitapçılarda ve raflarda yerini alan Bal Köpüğüm "Tatlı Bir Sürpri...