flyfishingwingshootingexpo.com

Süper Etkinlikler- Harfler

YAYIN TARİHİ 2019-06-10
DOSYA BOYUTU 11,96
ISBN 6051884486
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Süper Etkinlikler- Harfler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Süper Etkinlikler- Harfler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Süper Etkinlikler-HARFLERYeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız “Süper Etkinlikler” kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Çizerek, boyayarak ve eğlenceli etkinlikler yaparak çocuklarımız, hem öğrenip hem de eğlenecekler.Çocuklarımız, ilkokul için gereken temel becerilerin en önemlisi olan kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenecekler.Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, ilkokul için gerekli olan temel becerileri almış olacaklar.Çocuklarımız, bulmaca sayfaları, nokta birleştirme, sayıları tanıma, harfleri öğrenme, labirent, eşleştirme, renk-şekil kavramları gibi etkinlikleri keyifle yapacaklar.

...imkanı ile satın alabilirsiniz. Süper Etkinlikler - Harfler Ema Çocuk9,10 TL Ema Yayınları ... Süper Etkinlikler - Harfler ... . Süper Etkinlikler-HARFLER Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir... Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Süper Etkinlikler Harfler - Kolektif ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ... Süper Etkinlikler Harfler Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri Beyaz Balina... ... . Süper Etkinlikler Harfler - Kolektif ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve Süper Etkinlikler Harfler - Kolektif özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin....