flyfishingwingshootingexpo.com

Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize

YAYIN TARİHİ 2019-11-04
DOSYA BOYUTU 8,48
ISBN 6057690395
DİL TÜRK
YAZAR Marcus Chown
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Marcus Chown. Okumak Avucunuzun İçindeki SonsuzlukOlağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bütün insan soyunu bir küp şeker kadar küçük bir yere sığdırabiliriz.Aldığınız her nefeste Marilyn Monroe’nun soluduğu bir atom var.Güneş muzdan yapılmış olsa, bir şey fark etmezdi.Hepiniz tam anlamıyla göklerde oluştunuz.Evrenin yüzde 97,5’i görünmezdir.İster inanın ister inanmayın, dev bir hologramın içinde yaşıyor olabiliriz. Çok satan bilim yazarı Marcus Chown, varoluşumuzun en karmaşıklık yönlerini açıklamaya yardım edecek elli şaşırtıcı bilimsel olgunun arkasındaki derin bilimi mükemmel duruluk ve incelikle ele alıyor.Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk, günlük hayatlarımızı yöneten saklı gerçekleri canlı bir biçimde aydınlatan, evrenimizle ilgili bazı en tuhaf ve en muhteşem olgulardan geçen bir yolculuk. 

... Popüler Bilim... Sağlıklı Olmanın Sırrını Açıklıyoruz! Mucize Gezegen ... Bir Mucize Ritüeli - Sonsuz Şifa ... . Ana Sayfa Kategoriler Uzay Evrendeki Sonsuzluk Kavramı. dönmekte olan dokuz gezegenden ve onların elli dört uydusundan oluşur. Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! Hepiniz tam anlamıyla göklerde oluştunuz. Evrenin yüzde 97,5'i görünmezdir. Evrenin sonsuzluğu hakkında birbirinden farklı pek çok teori ortaya atılma ... Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk : Olağanüstü Bir Evreni Açığa... ... . Evrenin sonsuzluğu hakkında birbirinden farklı pek çok teori ortaya atılmaktadır. Ancak tahminden ileri gidemeyen bu teorilerde veriler yetersiz olduğu… Ta ki siz mucizelere inanıncaya kadar. Açıkçası bir mucizeye inanmıyorsanız, yarın sabah neden şans size gülsün … Şimdi size çok basit bir ritüel veriyorum. Bir kitapta okudum ve denedim, işe yarıyor. Enerji üretimi de her zaman için ısı açığa çıkarır. Bu ısıyı kolaylıkla hissedebilirsiniz de. Donup buza dönüşen su, olağanüstü bir etki gösterip genleştiği için, kayaları zorlar ve zamanla parçalar. (Bakara Suresi, 29). Evrenin Genişleme Hızındaki Mucize Ölçü. Üstelik, evren genişledikçe, bu denge daha da hassaslaşmaktadır. Peki bu denli olağanüstü bir denge neyi göstermektedir? EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevinin 4/11/2019 Pazartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk & Olağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize pdf isimli... Marcus Chown tarafından kaleme alınan Avucunuzun İçindeki Sonsuzluk & Olağanüstü Bir Evreni Açığa Çıkaran Elli Mucize pdf indir isimli 256 sayfadan oluşan kitap; EKSİK PARÇA YAYINLARI... EVRENDEK...