flyfishingwingshootingexpo.com

İki Mükemmel Hata (Karton Kapak)

YAYIN TARİHİ 2020-03-16
DOSYA BOYUTU 6,43
ISBN 6052064641
DİL TÜRK
YAZAR Fatih Murat Arsal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Fatih Murat Arsal. Okumak İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Genç kız için hayatı mükemmeldi. Hatasızdı…Anlayışlı bir aileye, iyi bir kariyere sahipti.Sevdiği adamdan başkası da umurunda değildi.En azından öyle sanıyordu… Ama karşısına böyle bir adamın çıkacağını bilemezdi!Yapmayı düşünmediği hataların sahibi gibiydi.Tehlikeli bir hayata, farklı bir dünyaya aitti.Kollarında, olmadığı biri gibi davranmak çok kolaydı.Keşke onunla hiç karşılaşmasaydı… Keşke dokunuşlarından etkilenmeseydi…Keşke imkânsız isteklerine karşı koyabilseydi. Ve keşke… onun bir hata olduğunu fark edebilseydi. Geç kalmıştı!Sahiplenilmeyi, tehlikeyi ve arzulanmayı bir yabancının heyecan veren yakınlığında buldu.Bu gülen gözlü adam onun tüm kalelerini yıkmıştı. Bazı hataların engellenemez olduğu aşk yolculuğunda, bir genç kızın en mükemmel hatasına yenilişinidestekleyeceğiniz bir FMArsal romanı daha!

...t: Karton kapak. ISBN: 9786059232562. Kusursuz Plan / Zoraki Gelin Serisi 2 (K ... İki Mükemmel Hata - Fatih Murat Arsal // Kitap Yorumu - Özgür Kitaplar ... ... 22,40 TL. Buz Sıcağı (Ciltli). 27,30 TL. Ödünç Aşk (Karton Kapak). 20,74 TL. Aşk Başka Bir Şey (Ciltli). 24,50 TL. İki Mükemmel Hata (Ciltli). Ümran Tan kaleme aldığı Mükemmel Hata adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. : Karton Kapak. 35,00TL. %50 İNDİRİM. Çıktığı ilk anda alıp okuduğum, ancak yorum giremediğim bir kitap İ ... İki Mükemmel Hata (Karton Kapak) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Çıktığı ilk anda alıp okuduğum, ancak yorum giremediğim bir kitap İki Mükemmel Hata. Fatih Murat Arsal kitaplarını okuduysanız İki Mükemmel Hata'yı zaten bir solukta okursunuz. İki Mükemmel Hata e-kitaplarının DOCX formatında tutulması ve düzenlenmesi kolay ve kolaydır. Yayımcı İki Mükemmel Hata. Ephesus Yayınları. boyutlar. Dil. İki Mükemmel Hata. kapak. En beğendiğim FMArsal kapakları zaten iki renk aşk ve şimdi iki mükemmel hata oldu. Karton Cilt, 576 sayfa 31Ekim2016 tarihinde, Ephesus Yayınları tarafından yayınlandı. Kitap: İki Mükemmel Hata Yazar: Fatih Murat Arsal Seri: İkilem 2/2 Yayınevi: Ephesus Yayınları Basım: 1. Baskı/2016 Sayfa Sayısı: 576 Goodreads Puanı: 4,0. Arka Kapak. 93 Comments on İki Mükemmel Hata Pdf Kitap İndir. Seda 3 Mayıs 2019 at 23:49. İki mükemmel hata kitabını indiremiyorum ...