flyfishingwingshootingexpo.com

Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2019-09-06
DOSYA BOYUTU 11,2
ISBN 6050966268
DİL TÜRK
YAZAR Marissa Meyer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Marissa Meyer. Okumak Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Muhalifler üçlemesinin heyecanıikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor…Aşkları dünyayı kurtarabilir.Ama birbirlerinin en kötü kâbusu da olabilirler. Nova her adımda yol ayrımına biraz daha yaklaşıyor ve ikiye bölünen hayatı giderek karmaşıklaşıyor… O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi.Diğer tarafı ise Kâbus; Muhalifleri yok etmeye kararlı bir Anarşist. En çok ihtiyaç duyduğu anda onu yapayalnız bırakan, ailesinin ölümüne göz yuman sözde kahramanlardan alacağı intikamın hayallerini kuruyor. Ama o en çok da Nova… Birbirine zıt roller arasına sıkışmış; baş düşmanlarının oğluna, Adrian’a duyduğu hisler yüzünden ne yapacağını bilemeyen bir kahraman. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar’da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Gizli silahlar, suçlular, sırlar ve ikiye bölünmüş karakterler arasında, karşı konulmaz duygular filizleniyor.

...m hızıyla sürüyor…. : Ciltli. Kağıt Türü ... Muhalifler 2 / Düşmanlar (Ciltli) - Marissa Meyer : %20 İndirimli ... . : 2. Hamur. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN-10:6050966268. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar'da sınırlar belirsizleşiyor iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli). Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Zaman daralıyor… Aşkları dünyayı kurtarabilir. Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapt ... Düşmanlar - Muhalifler 2 (Ciltli) | bkmkitap.com ... . Muhalifler üçlemesinin heyecanı ikinci kitapta tüm hızıyla sürüyor…. Muhalifler üçlemesinin ikinci kitabı Düşmanlar'da sınırlar belirsizleşiyor, iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. 37.60 TL. O, bir tarafıyla Uykusuz. Her geçen gün Muhaliflerin güvenini kazanan, Adrian ve ekibiyle birlikte Gatlon şehrindeki zayıfları korumak, düzeni sağlamak için savaşan bir dâhi....