flyfishingwingshootingexpo.com

Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam

YAYIN TARİHİ 2020-04-30
DOSYA BOYUTU 7,16
ISBN 6058029644
DİL TÜRK
YAZAR Lavinya Öz.
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Lavinya Öz.. Okumak Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım. Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. Çayını, kahveni kap da gel sevgili okur. Keyifli okumalar dilerim.” (Lavinya Öz) Ayarsız, Porsuk Kültür, Tmolos, Deliler Teknesi, Ve isimli edebiyat dergilerinde yayınlanmış olan hikâyeleri derlenip yanına yenilerinin de eklendiği kitapta, yazarın 7’den 70’e hitap eden mizah anlayışı ile tanışıyoruz.1996’dan beri önce mizah dergilerine yazarak başlamıştır yazı hayatına Lavinya Öz. Yazarın çocuklar ve gençler için yazılmış olan pek çok tiyatro oyunu da bulunmaktadır.“Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam” yazarın üçüncü kitabı olup şu an Porsuk Kültür ve Neyzen edebiyat dergilerinde yeni hikâyeleri yayınlanmaya devam etmektedir.

...ı olup şu an Porsuk Kültür ve Neyzen edebiyat dergilerinde yeni hikâyeleri yayınlanmaya devam etmektedir ... Suyu Bulamayan Adam | Haksöz Haber ... . Ama bunun umurunda değil. Tamam senin elinin kiri de bir mahcup ol be adam? Bi sorumluluk duy. Sanki böyle her şey koptu. Ne bir şeyin anlamı var, ne bir mutluluk, hiçbir şey. Sadece o korna. Gündüzü Bulamayan Adam. Kül tablasına sigaranın külünü boşaltıp, sigarasından bir fırt daha çekti içine . Saat dört buçuktu, havada hiçbir hareketlilik yoktu. 3 gün diyet yapınca acıkan bizlere ibretlik bir h ... Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam ... . Saat dört buçuktu, havada hiçbir hareketlilik yoktu. 3 gün diyet yapınca acıkan bizlere ibretlik bir hikaye Angus Barbieri'nin hikayesi... Çünkü Angus Barbieri tam 392 gün boyunca hiçbir şey yemeden yaşayan bir adam... 10.45 TL. "Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam" yazarın üçüncü kitabı olup şu an Porsuk Kültür ve Neyzen edebiyat dergilerinde yeni hikâyeleri yayınlanmaya devam etmektedir....