flyfishingwingshootingexpo.com

İlk Şeytan Avcısı Kabil

YAYIN TARİHİ 2019-04-19
DOSYA BOYUTU 10,71
ISBN 6058071414
DİL TÜRK
YAZAR Şenol Ceviz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İlk Şeytan Avcısı Kabil PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şenol Ceviz. Okumak İlk Şeytan Avcısı Kabil çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil’i öldürür. Ardından ise derin bir pişmanlık duyar. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel’in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Onu öldürebilecek tek şey; Adem’in dünyaya indirilirken kendisini Azazel’den koruması için verilen bir hançerdir. Hançer, Azazel ve ilk cinlerin yaratıldığı dumansız ateşte dövülmüştür. Azazel’i aramaya koyulan Kabil, Saye isminde bir cinin karşısına çıkması ile rotasını değiştirip onun direktifleri doğrultusunda ilerlemeye başlar. Saye, ona bildiği her şeyi öğretecek ve onu Azazel ile savaşması için eğitecektir. Azazel ise bir insanın yeryüzünde karşı karşıya gelebileceği en ölümcül varlıktır. Bu savaşı yalnızca daha güçlü ve daha zeki olan kazanacaktır. Yaratılıştan günümüze kadar uzanan bu mücadelenin içinde sen de yer almaya var mısın?

...n. Kitabın ismi "İlk Şeytan Avcısı - Kabil" Yazar Şenol Ceviz'in kaleme aldığı bu fantastik kitap meraklıları için kaçırılmayacak bir eser ... İlk Şeytan Avcısı - Kabil - Kitap Tanıtımı | Podcast Öyküler ... . İlk Şeytan Avcısı - Kabil Yazan: Şenol Ceviz Seslendiren: Yalçın Altın. 18.20 TL. İlk Şeytan Avcısı Kabil-Giz Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 19.25 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşece ... İlk Şeytan Avcısı Kabil Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . 19.25 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 17.22 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 26 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Alış-Veriş Listeme Ekle. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Yeni. Ücretsiz Kargo. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Yeni. Ücretsiz Kargo. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Yazar : ŞENOL CEVİZ Yayınevi : GİZ KİTAP Bu kategorideki tüm ürünler. Hançer, Azazel ve ilk cinlerin yaratıldığı dumansız ateşte dövülmüştür. 16.25 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 26 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam at...