flyfishingwingshootingexpo.com

Şefkat

YAYIN TARİHİ 2019-08-08
DOSYA BOYUTU 11,83
ISBN 9751040015
DİL TÜRK
YAZAR Zümra Atalay
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Şefkat PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Zümra Atalay. Okumak Şefkat çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şefkat, insan yaşamında zaman zaman kaçınılmaz olabilen acıya farkındalık-duyarlılık ve insan acılarının azaltılması doğrultusunda bir sorumluluk gerektirir. Acı karşısında sergilenen duyarsızlık insan olmanın temel erdemlerinden birine körleşmek demektir.Şefkat, öğrenilip geliştirilebilen ve içinde farkındalık, duyarlılık, empati, cömertlik, paylaşım gibi ögeler barındıran bir erdemdir. Yalnızca birinden diğerine yöneltilen değil, aynı zamanda bireyin kendine yönelttiği öz şefkati de içerir.Sevgili Zümra Atalay bu eserinde, insan olmanın önemli bir parçası olmasına rağmen giderek unutulmaya başlanan bir değer olan şefkati değişik boyutlarıyla, okuyucunun kolaylıkla takip edebileceği yalın bir dille aktarmış. Bilimsel bilgilerin yanı sıra kişisel deneyimlerini de katarak şefkati yaşamımıza yeni baştan entegre etmenin yollarını paylaşmış. Kitabının okuyucuya önemli katkılar sağlayacağına inanıyor ve özenle ortaya çıkan bu eser için kendisini kutluyorum.Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur Şefkat acıya karşı verilen bilge bir yanıttır. Bu kitap, şefkati anlamak ve onu bir duygudan eyleme dönüştürebilmek için yazıldı.

...inin Almanca karşılığı. n. Barmherzigkeit, Mildherzigkeit, Mildtätigkeit ... Şefkat Tepe - Home | Facebook ... . Şefkat Tepe, ilk bölümü 6 Kasım 2010 tarihinde yayınlanan aksiyon, askeri, dram ve suç dizisi. Şefkat Tepe'nin 143.bölümünde köpekler yüzünü parçalayarak diziden ayrılmıştır. With Mert Kiliç, Bora Karakul, Ertugrul Sakar, Mehmet Korhan Firat. The story goes on in the South East in 1997 when the terrorist incidents increased. While the soldiers are being martyred, the people of... Bu Sitede Sefkat Tep ... Şefkat Tepe İzle | Ddizi ... . While the soldiers are being martyred, the people of... Bu Sitede Sefkat Tepe`nin Istedigi Bolumlere Bakabilirsiniz !....