flyfishingwingshootingexpo.com

Define Adası (karton kapak)

YAYIN TARİHİ 2016-04-29
DOSYA BOYUTU 8,27
ISBN 9944883108
DİL TÜRK
YAZAR Robert Louis Stevenson
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Define Adası (karton kapak) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Robert Louis Stevenson. Okumak Define Adası (karton kapak) çevrimiçi şimdi çok kolay!

18. yüzyılın ikinci yarısı okyanusların korsan kaynadığı, uzakadaların inanılmaz maceralara sahne olduğu bir dönemdir.Jim Hawkins, bu karışık günlerde ailesiyle birlikte İngiltere’nin güney kıyılarındaki Amiral Benbow Hanı’nda yaşamaktadır.Yolu Amiral Benbow’a düşen Billy Bones isimli eski bir korsan,hanı işleterek kıt kanaat geçinen aileninyaşamını değiştirecektir.Bones’un korsan Flint’in definesinin yerinigösteren bir haritası vardır ve bu haritabir bela mıknatısı gibi bütün korkunçkorsanları hana çeker.Harita bir rastlantı sonucuJim Hawkins’in eline geçer ve heyecanlı bir define avı başlar.

...çünkü arkadaşlarım bunları başkalarının da bilmesi gerektiğine inanıyorlar ... Define Adası (Karton Kapak) ... . Bu tehlikeli yolculuk Jim'in hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Define Adası ürkütücü bir yerdir. Grafiker: Elif Çepikkurt. Yayın Dili: Türkçe. Kapak Türü: Karton. Kağıt Türü: 1. Hamur. Define Adası Modern çizimlerle tasarlanan ve sert kapak olarak yenilenen Epsilon Çocuk Klasikleri, yeni yüzleriyle benzerlerinden ayrılıyor. : Karton kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. 109. Cilt Tipi. Karton Kapak. Amerikan ... Define Adası (Karton Kapak) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . : Karton kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. 109. Cilt Tipi. Karton Kapak. Amerikan cilt, karton kapak. Baskı. 4 renk resimli. Haziran 2016. İspanyol gemisi kalkıyor, binmeyen kalmasın! Jim Hawkins define bulmak için bir grup denizciyle birlikte yollara düşmüştür ama... Alış-Veriş Listeme Ekle. Define Adası. Bu Yayınevi. Etiket Fiyatı. Ebat:13,5 x 19,5. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. Karton Kapak. Haritanın Jim Hawkins'in eline geçmesiyle Define Adası'na uzanan tehlikelerle dolu bir yolculuk başlayacaktır. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:9789751418111. (Tanıtım bülteninden). "Robert Louis Stevenson" - diğer ürünler. Define Adası. Define Adası Stevenson'ın ilk kez 1881 yılında bir dergide tefrika olarak yayımladığıDefine Adası, bugüne dek gerek atmosferi ve karakterleriyle, gerek anlattı. : Karton Kapak. 9786059078849. 913407. Define Adası. Mutena Yayınları. 6.00. : Karton Kapak. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Kitap: Define Adası Yazar: R.Louis STEVENSON Yayınevi : Kumran Tür: Roman Editör: Kayhan Can Kapak Tasarım: Kumran Yayınları Dizgi: Kumran Yayınları Cilt Bilgisi: Karton ka.. Dikişli Cilt Kalın Karton Kapak ''. Define Adası'na yolculuğumu ve orada olanların hikayesini yazıyorum çünkü arkadaşlarım bunları başkalarının da bilmesi gerektiğine inanıyorlar. Dünyanın önemli gotik yazarlarından Robert Louis Stevenson'un herkes tarafından bilinen ünlü "klasik" romanı Define Adası da "Oğlak Klasikleri" arasında. Karton Kapak. Kağıt Türü. Şimendifer Çocukları, kasabanın geçmişini öğrenecekleri Definedeki Sır ile maceraya devam ediyor. Esrarengiz Yabancı - Şimendifer Çocukları (Karton Kapak). Esra Ağaoğlu Esra Kireçci....