flyfishingwingshootingexpo.com

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)

YAYIN TARİHİ 2019-11-14
DOSYA BOYUTU 4,43
ISBN 6052494639
DİL TÜRK
YAZAR Metin Gökçe
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Metin Gökçe. Okumak Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь - (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.

...elafuzlu-rusca-turkce-konusma-kilavuzu-sozluk-ilaveli ... Türkçe - Rusça Cep Konuşma Kılavuzu | bkmkitap.com ... . 7,50 TL. Parıltı Açıklamalı Rusça Konuşma Klavuzu Sözlük İlaveli. Engin Rusça Dilbilgisi Kitabı. 29,49 TL. Kapadokya Tam Telaffuzlu Rusça Türkçe Türkçe Rusça Cep Sözlüğü. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak ile düzenlenmiştir. Telaffuzlu Rusça Konuşma Kılavuzu ile ilgili kitaplar. ...Rusça Cep Konuşma Kılavuzu Telaffuzlu, Gramer ... Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)... - Kidega ... . ...Rusça Cep Konuşma Kılavuzu Telaffuzlu, Gramerli, Sözlük İlaveli. Kapsamlı Telaffuzlu Türkçe - Rusça Rusça - Türkçe Sözlük... Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:9786054292561. Zülfiye Elay Veliyeva. Rusça-Türkçe & Türkçe-rusça Telaffuzlu Sözlük. 19 25. 73.8 90. Tekin Gültekin. Kendi Kendinize Pratik Rusça Konuşma Kılavuzu; Sözlük İlaveli. Alış-Veriş Listeme Ekle. Cep Konuşma Kılavuzu / Türkçe-Almanca Telaffuzlu Gramerli Sözlük İlaveli. Tecrübe Konuşuyor. 12,00 TL. Cep Sözlük İngilizce-Türkçe / Türkçe-İng... 7.44 TL. Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'nın okunuşları yer almaktadır....