flyfishingwingshootingexpo.com

Tokyo Gul: RE 10. Cilt

YAYIN TARİHİ 2020-01-31
DOSYA BOYUTU 10,83
ISBN 9757938224
DİL TÜRK
YAZAR Sui İşida
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Tokyo Gul: RE 10. Cilt PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sui İşida. Okumak Tokyo Gul: RE 10. Cilt çevrimiçi şimdi çok kolay!

"İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.” Önceki "Tek Gözlü Kral”ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Kaneki, Kafe :re’nin çatısı altında yaşamaya başlar. O özlenen kahvenin tadı ve kokusuyla sarmalanan yer, eski dostlarla ve "Kral”ın etrafında toplanan gûllarla doludur. "Benim burada olmamın bir anlamı var.” İnsanlarla gûlların birbirlerini anlayabilecekleri bir dünya kurmayı amaçlayarak Goat’u örgütleyen Kaneki, KHB ile müzakere yollarını aramaya başlar. Adına Dünya denen "kabuğu” paramparça etmek için. 

...L. "Insanlar ve gullar birbirlerini anlayabilirler ... Tokyo Gul Re 10. Cilt ... .". Onceki "Tek Gozlu Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavusan Kaneki, Kafe :re'nin catısı altında yasamaya baslar. Sui İşida. "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.". Önceki "Tek Gözlü Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Kaneki, Kafe :re'nin çatısı altında yaşamaya başlar. Tokyo Gul-Re 10.Cilt arıyorsan site site dolaşma! Tokyo Gul-Re ... Tokyo Gûl: RE 10.Cilt ... .Cilt arıyorsan site site dolaşma! Tokyo Gul-Re 10.Cilt. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 100+ adetSon güncelleme: 26 dakika önce D&R. 16,50 TL. Hemen AL. Başarılı Satıcı. bunist2014. Tokyo Gül 11.Cilt. 28,00 TL. Ücretsiz Kargo. kitapzen. Tokyo Gul: RE 4.Cilt/Sui İşida. Gerekli Şeyler Yayıncılık/Sui İşida. 22,10 TL. "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler." Önceki "Tek Gözlü Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Kaneki, Kafe :re'nin çatısı altında yaşamaya başlar. Hilal Nur Kartal kale...