flyfishingwingshootingexpo.com

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite

YAYIN TARİHİ 2019-06-21
DOSYA BOYUTU 12,5
ISBN 6058061699
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite çevrimiçi şimdi çok kolay!

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses çalışmalarına kadar çok geniş yelpazedeki alıştırmalardan oluşan kitap; çocukların pek çok gelişim alanını desteklemeyi amaçlamaktadır. Görsel eşleştirme ve ayırt etme, görsel kopyalama ve tamamlama, sözel-görsel bağlantı kurma, parça-bütün sorularıyla labirent, sudoku, örüntü, eşleştirme, karşılaştırma, sıralama ve gruplama, toplama-çıkarma, belirtilen renklere göre boyama, şekillerin belirttiği renklere göre boyama, rakamların belirttiği renklere göre boyama, kesik çizgi birleştirme, nokta birleştirme, rakam sırasına göre nokta birleştirme, sözel ve sayısal mantık alıştırmaları; kitabın nitelikli içeriğini oluşturan unsurlardan sadece bazılarıdır.Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir.

...ir Aktivite 60 Aktivite. Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır ... Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite ... . Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite. HIZLI KARGO. 45.00 TL 60.00 TL. Okul Öncesi >. Her Güne bir Aktivite - 60 Aktivite. Her güne bir aktivite - 60 aktivite. Marka : HOYA. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Her güne bir aktivite 60 aktivite - Limon... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite ... Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Her güne bir aktivite 60 aktivite - Limon... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Kargo dahil en ...