flyfishingwingshootingexpo.com

Süper Kahraman - Avatarların İstilası

YAYIN TARİHİ 2019-08-01
DOSYA BOYUTU 9,7
ISBN 6050830798
DİL TÜRK
YAZAR Şeniz Baş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Süper Kahraman - Avatarların İstilası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şeniz Baş. Okumak Süper Kahraman - Avatarların İstilası çevrimiçi şimdi çok kolay!

O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses’i karşısında görene kadar.Üç köprülü şehrin denizlerinde garip araçlar görülmeye, balıkçı motorları ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bilim insanları çaresiz, şehirde yaşayanlar şaşkındır. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Ama bu sefer işi biraz daha zor, karşısında çok zeki, her türlü olasılığı hesaplayan, tuzaklı oyunlar hazırlayan bir yapay zekâ var. Ama yapay zekânın da işi zor, çünkü her türlü sorunu çözmeye programlanmış zekâda bir süper kahramanla daha önce karşılaşmadı.Memokuzu’nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var.Haydi sevgili okur,DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman’a yardım et!

...ar. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ ... Süper Kahraman-Avatarların İstilası Sezen Aksu Taşyürek ... . Süper Kahraman'a yardım et! O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman`a yardım et! Hamur Tipi : 1. Hamur. 13.65 TL. Süper Kahraman - Avatarların İstilası uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. 8.19 €. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. ... Süper Kahraman - Avatarların İstilası ... . Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! Süper Kahraman - Avatarların İstilası. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 16:46 Amazon Türkiye. 25,55 TL Ücretsiz kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses'i karşısında görene kadar. Süper Kahraman-Avatarların İstilası. Author: Şeniz Baş. $6.95. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. Avatarların İstilası - Süper Kahraman. Yazar : Şeniz Baş Yayınevi : Timaş Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. vO bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. 4.18 €. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! Süper Kahraman Avatarların İstilası. Marka : Timaş Çocuk. Barkod : 9786050830798. Ürün Açıklaması. O bir sü...