flyfishingwingshootingexpo.com

Süper Kahraman - Avatarların İstilası

YAYIN TARİHİ 2019-08-01
DOSYA BOYUTU 9,97
ISBN 6050830798
DİL TÜRK
YAZAR Şeniz Baş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Süper Kahraman - Avatarların İstilası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şeniz Baş. Okumak Süper Kahraman - Avatarların İstilası çevrimiçi şimdi çok kolay!

O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses’i karşısında görene kadar.Üç köprülü şehrin denizlerinde garip araçlar görülmeye, balıkçı motorları ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bilim insanları çaresiz, şehirde yaşayanlar şaşkındır. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Ama bu sefer işi biraz daha zor, karşısında çok zeki, her türlü olasılığı hesaplayan, tuzaklı oyunlar hazırlayan bir yapay zekâ var. Ama yapay zekânın da işi zor, çünkü her türlü sorunu çözmeye programlanmış zekâda bir süper kahramanla daha önce karşılaşmadı.Memokuzu’nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var.Haydi sevgili okur,DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman’a yardım et!

...: Timaş Çocuk Yayınları. Sırlar gizemler kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu ... Süper Kahraman-Avatarların İstilası Sezen Aksu Taşyürek ... . Süper Kahraman - Avatarların İstilası, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 15,6 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Süper Kahraman - Avatarların İstilası. Şeniz Baş. Ürün Puanı Avatarların İstilası - Süper Kahraman. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Timaş Çocuk. Sırlar. gizemler. kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir Memokuzu. 14.63 TL. Memokuzu'nun b ... Süper Kahraman - Avatarların İstilası ... . Sırlar. gizemler. kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir Memokuzu. 14.63 TL. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! 14.04 TL. Memokuzu'nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var. Haydi sevgili okur, DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman'a yardım et! Süper Kahraman Avatarların İstilası. Yayınevi / Marka: Timaş Çocuk. Barkod: 9786050830798. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu....