flyfishingwingshootingexpo.com

Yeniden Matematik Aşısı

YAYIN TARİHİ 2020-04-22
DOSYA BOYUTU 10,29
ISBN 6050682335
DİL TÜRK
YAZAR Tugay Keçeci
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yeniden Matematik Aşısı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Tugay Keçeci. Okumak Yeniden Matematik Aşısı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sizin matematikle aranız nasıl?Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor?Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında işin özünü anlayabilmiş herkes bu matematikte belli düzeyde bir başarı sahibi olabilir mi? Bu kitap sizin bütün matematik dünyasını bir anda öğrenip kavramanıza yardımcı olmak gibi çok sihirli bir vaatte bulunmasa da, içerdiği en temel ve basit matematik sırları ve püf noktaları ile sayılar dünyasına bakışınızı sonsuza dek değiştirecektir. İster inanın ister inanmayın, buradaki çok basit bazı teknikleri öğrenerek uygulamaya başlamanız halinde; arkadaşlarınızı, ailenizi ve öğretmenlerinizi hayrete düşürecek derecede yıldırım hızlı hesaplamaları yapabilirsiniz. Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez. Normal aritmetik yapabiliyorsanız, bu yöntemlerle herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Karmaşık formüller veya bilinmeyen jargonlar yoktur. Uzun ve karmaşık çoklu aşamalı sözde çözüm yolları ya da egzersizlerde bulunmaz. Matematiğe başlamak için hiçbir yeteneğiniz olmasa bile, başınızdaki zahmetsizce bir hesap makinesinden daha hızlı matematik yapmak için bu kitaptaki basit teknikleri kullanabilirsiniz. Sadece öğrenciler için değil, öğretmenler, iş adamları, muhasebeciler, banka hesap uzmanları... Gibi daha pek çok sayıda kişiler ve meslekler için... Sayılarla ve hesaplarla her daim işi olan ve bu konudaki işlem hızını ve aritmetik çevikliğini artırmak isteyen herkes, burada verilen basit, temel ve takip edilmesi kolay tekniklerden yararlanabilir. Sadece sonuna kadar okuyun ve sonsuza kadar matematik yapma şeklinizin nasıl değişebileceğini sizlerde hayretle şahit olun.

...Yayınları - 9786050682335 - Tugay Keçeci - - Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? ... Yeniden Matematik Aşısı Tugay Keçeci ... ...et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle Paylaş : Yeniden Matematik Aşısı Gülnar Yayınları 26.19. Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? 22.41 TL. Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında işin özünü anlayabilmiş herkes bu matematikte belli düzeyde bir başarı sahibi olabilir mi? Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez. ... Yeniden Matematik Aşısı | bkmkitap.com ... ....