flyfishingwingshootingexpo.com

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi!

YAYIN TARİHİ 2019-04-18
DOSYA BOYUTU 12,34
ISBN 6053115779
DİL TÜRK
YAZAR Hasan Atilla Uğur
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hasan Atilla Uğur. Okumak Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! çevrimiçi şimdi çok kolay!

DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının, yakın tarihimizin kısa özetini sunduğu hatırat-ı hasbıhalidir. Kimi trajikomik, kimi üzücü, kimi de tebessüm ettiren anekdotlarıyla PKK’dan Hizbullah’a, cemaat kumpaslarından İsrail’e, İmralı’dan Silivri’ye uzanan bir sürecin en yakın tanıklarından ve mağdurlarından Hasan Atilla Uğur’un akıcı ve akılda kalıcı bir üslupla kaleme aldığı bu kitabı okurken, düne ait bilmediklerimiz, bugünle ilgili göremediklerimiz ve yarına yönelik öngöremediklerimiz hakkında çok değerli ve şaşırtıcı bilgilere sahip olacaksınız. • İsrail görevim sırasında neler yaşadım?• Askerlik vazifem boyunca kaç suikasta uğradım?• Apo’yu sorgularken hangi ipuçlarına ulaştım?• PKK-FETÖ işbirliğini nasıl deşifre ettim?• Hangi röportajda FETÖ kalkışmasını önceden haber verdim?• Antalya dağlarında terörist avında neler yaşadım?• İstihbarat Daire Başkanı iken nelere şahit oldum?• Hizbullah teröristlerini serbest bırakmamı hangi yetkili istedi?• Çuval operasyonuna misilleme yapmamı kim engelledi?• Ergenekon sürecinde mahkemeler ve cezaevlerinde neler yaşadık?

...terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının ... Dün Bugün Yarın-Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi... ... ... Dün bugün yarın : bu kırk yıllık uykudan uyanma vakti geldi. ISBNp: 9786053115779. Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş.. 40 40. Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış onlarla hem kora kor dağl ... Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! ... .. 40 40. Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında... Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş.. 38 40. 23,40 TL. Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş.. 34 40....