flyfishingwingshootingexpo.com

PilotNe Yapar?

YAYIN TARİHİ 2019-10-14
DOSYA BOYUTU 10,72
ISBN 6051981031
DİL TÜRK
YAZAR Liesbet Slegers
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin PilotNe Yapar? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Liesbet Slegers. Okumak PilotNe Yapar? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kabin ekibi, kalkışa hazırlan!Kaptan pilot kalkış için son anonsu yaptı, kontrol kulesi kalkış iznini verdi ve artık uçağı havalandırma vakti. Hem kaptan pilot hem de yardımcı pilot uçağın hızını ve yüksekliğini sürekli takip ediyor, gözlerini yanıp sönen göstergelerden bir an olsun ayırmıyor. Ve varış noktasına yaklaşırken yine o meşhur cümle duyuluyor:“İniş için alçalmaya başlıyoruz. Lütfen koltuklarınızın dik konumda ve kemerlerinizin bağlı olduğundan emin olun.”İŞTE SANA PİLOTLAR VE UÇAKLAR HAKKINDA HARİKA BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP NE YAPAR? Serisi hakkında: Büyüyünce ne olsam? Çocuklardan sık sık işittiğimiz bu soruya ünlü Belçikalı çocuk kitabı yazar ve çizeri Liesbet Slegers’in pek çok yanıtı var. 12 dilde yayımlanan 10 kitaplık NE YAPAR? serisi sevimli tasarımı ve eğlenceli metinleriyle çocuklarla buluşuyor.Çocuklar, aşçıların yeni lezzetler yarattıkları mutfaklarını ziyaret ediyor, hepimizin kahramanı olan itfaiyecilerle tanışıp pilotlarla gökyüzüne çıkıyorlar. İsterlerse çiftçi olup süt sağıyor, sebze meyve yetiştiriyor, isterlerse arkeolog olup havalı aletlerle tarihin gizemli derinliklerine iniyorlar.Kitabın sonunda ise onları eğlenceli sürprizler bekliyor: Hazinelerini gömebilir, doğru hortumu bulup itfaiyecilere yangını söndürmelerinde yardım edebilir ya da daha önce denemedikleri yeni tatları keşfedebilirler. 

...n gerekli sağlık sağlık koşullarından, eğitim sürelerine kadar detayları derledik ... Pilot ile İlgili, Pilot Hakkında Doğru, Güncel ve Detaylı Bilgi ... . Peki, pilotların nasıl iş başına geçtiklerini hiç düşündünüz mü? Pilot olmak, bir CV gönderip iş görüşmesi yaparak İlk grup için hususi pilot lisansı almanız durumunda derhal uçuşa geçebilirsiniz. ...nerelerde çalışabilir, PİLOT mesleğinin ilerleme olanakları nelerdir, PİLOT nedir, PİLOT ne iş yapar, PİLOT nasıl olunur, PİLOT maaşı, PİLOT çalışma koşulları, PİLOT meslek tanımı, PİLOT görevi. Pilot Kimdir? Yolcu veya yük taşıyan hava taşıtını (helikopter ve uçağı) kulla ... Pilot Ne İş Yapar, Pilot Nasıl Olunur, Meslek Tanıtımı, Çalışma Alanı... ... . Pilot Kimdir? Yolcu veya yük taşıyan hava taşıtını (helikopter ve uçağı) kullanan kişidir. Pilotlar Neler Yapar? Uçuş programında belirtilen görevin özelliğine göre gerekli hazırlıkları yapar, uçuş planı......