flyfishingwingshootingexpo.com

Türklüğün Yeni Ülküsü

YAYIN TARİHİ 2018-04-11
DOSYA BOYUTU 8,85
ISBN 9752822160
DİL TÜRK
YAZAR Dr. A. Akif Poroy
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Türklüğün Yeni Ülküsü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. A. Akif Poroy. Okumak Türklüğün Yeni Ülküsü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Orta Asya denen Türkistan’daki Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan’ın, Sovyetlerin çökmesi sonucu özgürlüğüne kavuşması sonrasında Türklüğün ve Türkçülüğün yeniden tanımlanması gerekmiştir. Geçmişte düşman kazanmaktan başka bir işe yaramamış olan hamasi söylemler yerine Türkçülük çalışmalarının dostluk, kardeşlik, barış için, akılcı açıdan bakarak akılcılıkla yürütülmesi gerektiği vurgulanmış.“Türklüğün Yeni Ülküsü” olan, 1. AMAÇ: 7 BAĞIMSIZ TÜRK CUMHURİYETİNİN “ORTAK PAZAR” kurması, 2. AMAÇ: Bu yolla bir “TÜRK BİRLİĞİ” kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk okuyucusuna sunulmuş.Bu kitapta; yeni bir anlayışla Türklüğün ve Türkçülüğün, Avrasya’da yaşayan tüm Türklerin gelecekteki hedeflerini işaret etmeğe çalışılmış. Soyut şekillenmemiş fikirler yerine somut öneriler sunulmuş. Neyin, nasıl, hangi yöntemlerle yapılabileceği konusunda ayrıntılı öneriler, örnekler ve yeni fikirler verilmiştir. Bu çalışmada yeni fikirler gerçekçi açıdan ve günümüzün dünya siyasi ortamı çerçevesinde akılcılıkla değerlendirilip, Türk dünyasına yeni ufuklar açılmış. Bu yeni hedefler Türk dünyasına refah, huzur ve barış getirecek, çok kısa zamanda gerçekleşebilecek hedeflerdir. 

..." kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz ... Türklüğün Yeni Ülküsü %30 İndirimli A. Akif Poroy ... ... Kızıl Elma'ya neden ulaşılacak? Türklüğün kadim ülküsü "Kızıl Elma" nedir? 1930'larda yeniden güçlenen Türkçü-Turancı düşüncenin en radikal sözcüsü Hüseyin Nihal Atsız olmuştur. Kitap : Türklüğün Yeni̇ Ülküsü, Yazar : A. Akif Poroy, Yayınevi : Kastaş Yayınları - 9789752822160 - Fiyat: 14,08 TL. Türklüğün Yeni̇ Ülküsü. Size haber verelim. Yeni. "T ... Türklüğün Yeni Ülküsü - Dr. A. Akif Poroy | kitapyurdu.com ... . Türklüğün Yeni̇ Ülküsü. Size haber verelim. Yeni. "Türklüğün Yeni Ülküsü" olan, 1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar" kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir "Türk Birliği" kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... 14.40 TL. "Türklüğün Yeni Ülküsü"olan,1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar"kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir"Türk Birliği"kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... "Türklüğün Yeni Ülküsü" olan, 1. AMAÇ: 7 BAĞIMSIZ TÜRK CUMHURİYETİNİN "ORTAK PAZAR" kurması, 2. AMAÇ: Bu yolla bir "TÜRK BİRLİĞİ" kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz... 18.52 TL. "Türklüğün Yeni Ülküsü"olan,1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar"kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir"Türk Birliği"kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... Türklüğün Yeni Ülküsü. 14,75 TL. % 26 indirimli. Bu kitapta; yeni bir anlayışla Türklüğün ve Türkçülüğün, Avrasya'da yaşayan tüm Türklerin gelecekteki hedeflerini işaret etmeğe çalışılmış. Kitabın Orjinal Adı. : Türklüğün Yeni Ülküsü. Bu kitapta; yeni bir anlayışla Türklüğün ve Türkçülüğün, Avrasya'da yaşayan tüm Türklerin gelecekteki hedeflerini işaret etmeğe çalışılmış. 13 TL. "Türklüğün Yeni Ülküsü"olan,1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar"kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir"Türk Birliği"kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... 17 TL. "Türklüğün Yeni Ülküsü"olan,1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar"kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir"Türk Birliği"kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... 18.33 TL. "Türklüğün Yeni Ülküsü"olan,1. Amaç: 7 bağımsız türk cumhuriyetinin "ortak pazar"kurması, 2. Amaç: Bu yolla bir"Türk Birliği"kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz olarak Türk... "Türklüğün Yeni Ülküsü" olan, 1. AMAÇ: 7 BAĞIMSIZ TÜRK CUMHURİYETİNİN "ORTAK PAZAR" kurması, 2. AMAÇ: Bu yolla bir "TÜRK BİRLİĞİ" kurulması, görüşü, yalın bir Türkçe ile kısa ve öz... Türklüğün Yeni Ülküsü. Orta Asya denen Türkistan'daki Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan'ın, Sovyetlerin çökmesi sonu...