flyfishingwingshootingexpo.com

Yeraltında Bir Anadolu

YAYIN TARİHİ 2008-04-10
DOSYA BOYUTU 9,23
ISBN 9750404467
DİL TÜRK
YAZAR Mahmut Makal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yeraltında Bir Anadolu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mahmut Makal. Okumak Yeraltında Bir Anadolu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bizim Köy’ün ünlü yazarı Mahmut Makal, Orta Anadolu’yu anlatıp bitirdikten sonra bu kez de Doğu’ya yöneliyor. Bizim Köy’ün yalnızca dikine fakat yöntemsiz Makal’ı, yeni kitabı Yeraltında Bir Anadolu’da yalnız gören göz, duyan kulak, yazan kalem değildir. Makal, olaylara ya da oluşlara doğrudan doğruya yalın bir bilinçle bakıyor artık. Sert, keskin, hırçın, dirençli bir kalemle anlatıyor Doğu’yu. Doğu Anadolumuz daha önce anlatılmadı mı bize? Az buçuk röportaj yapmasını bilen herkes, hemen hemen her gazeteci Doğu’ya bir kere uzandı. Gidip geldi ve yazdı gördüklerini. Ama hiçbiri Makal değildi onların. Makal da onlar gibi değil. O yüzden, Makal’ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal’ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır.Tarık Dursun K. (Milliyet)Yeraltında Bir Anadolu, yazarın Bakanlık emrine alındıktan sonra gezdiği Doğu Anadolu’daki gözlemlerini yansıtmaktadır. Yeraltında yaşayan Doğu’nun köyünü ve köylüsünü dile getirmektedir. Gerçekçi yazarın bu incelemesi, köy sorunlarımızın anlaşılmasında yararlı olacaktır... Türker Acaroğlu (Cumhuriyet)Köy sorunlarını çok iyi bilen ve başarılı eserleri yalnız Türkiyemizde değil, pek çok yabancı ülkede basılan değerli yazar Mahmut Makal’ın Yeraltında Bir Anadolu adlı eseri gerçekten büyük yankılar yapacak niteliktedir. Günümüzde Doğu sorunları günlük konu haline gelmiştir. Makal, çok iyi bildiği Anadolu’nun bu bölgesini dolaşmış, yeraltında yaşayan Anadolumuzu dile getirebilmek için değerli kalemini kullanmıştır. Yirminci yüzyıldaki Anadolu’yu aydınlarımızın bilmesinde, öğrenmesinde anlatılamayacak kadar isabet vardır.Gerçekçi yazar Makal, bu incelemesiyle okura ve yarınki kuşaklara bir belge sunmaktadır.Mehmet Ali Yalçın (MAY)

... Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır ... Yeraltında Bir Anadolu Mahmut Makal ... . Yeraltında Bir Anadolu book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Yeraltında Bir Anadolu by Mahmut Makal. 25 TL. O yüzden, Makalınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makalın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. 18.68 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, da ... Yeraltında Bir Anadolu - Mahmut Makal ... . 18.68 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. Yeraltında Bir Anadolu, yazarın Bakanlık emrine alındıktan sonra gezdiği Doğu Anadolu'daki gözlemlerini yansıtmaktadır. Yeraltında yaşayan Doğu'nun köyünü ve köylüsünü dile getirmektedir. Hakkındaki Yorumlar. Etiketler. Mahmut Makal"ın Güldikeni Yayınlarından çıkan "Yeraltında Bir Anadolu" kitabının basım yılı 1999"dur. Kitabın kondisyon durumu çok iyidir. ...Yabancı Dil Kitaplar Anadolu Ay Yayınları Anadolu Ay Yayınları - Özel Ürün Anadolu Aydınlanma Vakfı. Anafor Yayınları Anahtar Kitaplar Yayınevi Anatolia Kitabevi Anatolia Kitap Anayasa... O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. 25 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. 21.25 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. Mahmut Makal. Bizim Köy'ün ünlü yazarı Mahmut Makal, Orta Anadolu'yu anlatıp bitirdikten sonra bu kez de Doğu'ya yöneliyor. Bizim Köy'ün yalnızca dikine fakat yöntemsiz Makal'ı... 23.50 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsizler Okulu Öğretmeni Makal'ın bağıra bağıra konuştuğu bir kitaptır. 23.75 TL. O yüzden, Makal'ınkiler daha acılı, daha batan, daha neşterleyici soyundan. Yeraltında Bir Anadolu bugün Sağırlar ve Dilsi...