flyfishingwingshootingexpo.com

Küçük Prens (Mor Kitap)

YAYIN TARİHİ 2015-01-02
DOSYA BOYUTU 6,88
ISBN 6055904654
DİL TÜRK
YAZAR Antoine De Saint Exupery
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küçük Prens (Mor Kitap) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Antoine De Saint Exupery. Okumak Küçük Prens (Mor Kitap) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Antoine de Saint-Exupéry, yaşadığımız bu hayatta neyin gerçekten önemli olduğunu öğreten bilgelik dolu, harika öyküsüyle okuyan herkesin dünyasını değiştirdi.Güzel çiçeğiyle anlaşamayan Küçük Prens, başka birkaç küçük gezegeni dolaştıktan sonra Dünya’ya gelir. Bilge bir yılanla, çölde bitmiş üç taçyapraklı bir çiçekle, sürekli çok yalnızım diyen bir dağla, hepsi birbirine benzeyen güllerle ve sonunda bir tilkiyle konuşur.Bu konuşmaların içinde biz de o hep bulamadığımız yanıtı aramaya koyuluruz. Bütün bilmeceleri çözen yılana sarılırız. Ne de olsa biz de bir hayata düşmüşüzdür. Ve çocuklar yüzmeyi doğuştan bilir.Küçük Prens en çok bilinen birkaç kitaptan biri. Bütün dünyada 250’den fazla dile çevrildi. Milyonlarca insan tarafından okundu. Onun çocuklar ve yetişkinler üstünde yarattığı etkiye yaklaşan başka bir kitap yok. Belki de çocuklara anlatılan her şey, yetişkinlerin içine daha kolay sızıyor. Çünkü büyüklere o her şeyi açıklamak gerek.

...rarladı. -İnsanlar bu gerçeği unuttu ... Kitap Yorumları: Küçük Prens ... . Ama sen unutmamalısın.Evcilleştirdiğin şeyin sorumlusu her zaman sensin.Gülünden sen sorumlusun. adlı yazara ait Küçük Prens Kitap Kılıfı Mor (KPR611) kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ürün Sepetinize Eklendi! Küçük Prens KPR611 Kitap Kılıfı Mor. 35,75 TL. Kitap Adı. Kökenler Labirenti - Pera Günlükleri 5 (1). Küçük Prens (Arapça) (1). Tehlikel ... Küçük Prens (Mor Kitap) ... . Küçük Prens (Arapça) (1). Tehlikeli (1). Türkiye (801). Vazgeç. küçük prens kitap. aramanızda 803 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Küçük Prens'in şu anki kısa haline gelmeden önce yaklaşık 1000 sayfalık bir eser olduğunu biliyor muydunuz? Yazarı Saint-Exupery'nin kitabı kısaltması üzerine söylediği tahmin edilen sözü açıklayıcı... İlk asteroitte mor giysili bir kral yaşadığını söyleyen küçük prens kendisini zorla gezegeninde tutmaya yeltenince oradan ayrılarak diğer asteroit geçtiğini anlatıyor. Küçük Prens. (96 ürün). YAYINEVİ. Küçük Prens Kitap Kılıfı Mor (KPR611). Epsilon Lisanslı Ürünler. Yazar: Antoine de Saint Exupery Goodreads puanı: 5/4,20 Orijinal dili: Fransızca Orijinal adı : Le Petit Prince Sesli Kitap. Ülkü Giray'ın seslendirdiği Küçük Prens adlı kitabı ekte bulabilirsiniz. İyi dinlemeler. Küçük Prens, çocukluğunun en güzel zamanları olan 6 yaş aralığında "Yaşanmış Öyküler" a...