flyfishingwingshootingexpo.com

Şar Dağı Ayakdaşları

YAYIN TARİHİ 2018-01-27
DOSYA BOYUTU 6,29
ISBN 6055003326
DİL TÜRK
YAZAR Keramettin Şar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Şar Dağı Ayakdaşları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Keramettin Şar. Okumak Şar Dağı Ayakdaşları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yugoslavya döneminde Türklüğüve Türklerin yaşadıklarını gerçeğe en yakın anlatan Şar Dağı Ayakdaşları,bir bakıma üç din, altı millet, tek devlet olan Yugoslavya'nın renkli ve bir o kadar da bilinmezlerle dolu tarihidir. Bir bakıma ise biyografik gerçeklere dayanan bir hayal ürünü.Tarih yaşanmış, görülmüş, tanık olunmuş bir zaman dilimi olmasına karşın, sonsuz gizemlerle, bilinmezlerle de doludur. İşte Yugoslavya'nın komünist ve sosyalist düzenini gerçek hayatında yaşamış, belli aşamalarını geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı. Yugoslavya'yı bir arada tutan Yosip Broz Tito dönemini ve sonrasını bir tanığın gözünden görecek, o günleri yeniden yaşayacak, keşfedecek ve elbette Bosna Savaşı ile ilgili bölümleri, savaşa bizzat katılmış Sadık'ın hayatı üzerinden okuyacaksınız. Şar Dağı Ayakdaşları daha önce okuduğumuz hiçbir anı romanabenzemeyen bir kitap.

...'nın komünist ve sosyalist düzenini gerçek hayatında yaşamış, belli aşamalarını geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı ... Şar Dağı Ayakdaşları ... . İşte Yugoslavya'nın komünist ve sosyalist düzenini gerçek hayatında yaşamış, belli aşamalarını geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı. ...geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı. Şar Dağı Ayakdaşları daha önce okuduğumuz hiçbir anı romana benzemeyen bir ... "Şar Dağı Ayakdaşları" Kitabı ve Yugoslavya'yı Anlamak ... . ...geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı. Şar Dağı Ayakdaşları daha önce okuduğumuz hiçbir anı romana benzemeyen bir kitap. Keramettin Şar. Yugoslavya döneminde Türklüğü ve Türklerin yaşadıklarını gerçeğe en yakın anlatan Şar Dağı Ayakdaşları, bir bakıma üç din, altı millet... Keramettin Şar'ın ilk romanı Şar Dağı Ayakdaşları birçok farklı kimliği ve dini bir arada tutan, Avrupa Birliği'nin öncülü sayılabilecek ama sosyalizmle yönetilen Yugoslavya'nın bir panoraması. İşte Yugoslavya'nın komünist ve sosyalist düzenini gerçek hayatında yaşamış, belli aşamalarını geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı. Keramettin Şar'ın ilk romanı Şar Dağı Ayakdaşları birçok farklı kimliği ve dini bir arada tutan, Avrupa Birliği'nin öncülü sayılabilecek ama sosyalizmle yönetilen Yugoslavya'nın bir panoraması. İşte Yugoslavya'nın komünist ve sosyalist düzenini gerçek hayatında yaşamış, belli aşamalarını geçmiş Keramettin Şar, bu gizemler ve bilinmezlerin üstüne kuruyor Şar Dağı Ayakdaşları'nı....