flyfishingwingshootingexpo.com

İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış

YAYIN TARİHİ 2018-06-08
DOSYA BOYUTU 7,75
ISBN 6053209065
DİL TÜRK
YAZAR Prof.Dr. Nursel Telman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof.Dr. Nursel Telman. Okumak İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu kitap; yaşamın her alanında önemli bir yeri olan "iletişim"e dairdir. İletişimin ilgi çeken tarihi sürecini, insanın içinde yaşadığı bölge ve toplumla ilgili iletişimini, dijitalleşmenin iletişime ilişkin özel boyutlarını, etkili iletişimin sağlanmasına yönelik teorik ve pratik bilgilerle birlikte değerlendirmekte; ayrıca aile, eğitim, örgütsel iletişim gibi farklı platformlardaki gereksinimlerden yola çıkarak insan ilişkilerini, insan psikolojisi açısından ele almaktadır. Gerçek yaşam vakaları ve uygulanabilir egzersizleriyle akademik çalışmaların yanında yaşamın her alanında, hem kendi iletişimini geliştirmek isteyen hem de diğerlerine iletişim tekniklerini öğretmek isteyenler için kaynak bir rehber niteliğindedir.

...m" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı ... İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış - ePttAVM ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış! Nursel TELMAN (Prof. Dr. ), Ülfet UZUNKOCA. Bu kitap; yaşamın her alanında önemli bir yeri olan "iletişim"e dairdir. İletişimin ilgi çeken tarihi sürecini... Epub veya pdf formatta İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış kitabına erişmek ister misiniz? Bu içerik üzerinden sizlere Prof.Dr. Nursel Telman tarafından yazılmış güzel ... İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış ... .Dr. Nursel Telman tarafından yazılmış güzel bir eser sunuyoruz. Prof.Dr. Nursel Telman. Bu kitap; yaşamın her alanında önemli bir yeri olan "iletişim"e dairdir. İletişimin ilgi çeken tarihi sürecini, insanın içinde yaşadığı bölge ve toplumla ilgili iletişimini... Prof.Dr. Nursel Telman tarafından kaleme alınan İletişimin Temel Alanlarına Psikolojik Bakış Pdf Oku isimli 584 sayfadan oluşan k...