flyfishingwingshootingexpo.com

Allah Bize Rızık Verir

YAYIN TARİHİ 2019-12-16
DOSYA BOYUTU 9,66
ISBN 6051624396
DİL TÜRK
YAZAR Ömer Faruk Paksu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Allah Bize Rızık Verir PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ömer Faruk Paksu. Okumak Allah Bize Rızık Verir çevrimiçi şimdi çok kolay!

Düdüklü Zufi, boynunda düdüğü, sırtında çantasıyla dünyayı geziyor. Ve bütün çocukları bu yolculuğa davet ediyor. Peki bu yolculukta neler mi keşfediyor? • Bizi ve her şeyi Allah’ın yarattığını… • Allah’ın bize göz verdiğini ve her şeyi gördüğünü… • Allah’ın bize kulak verdiğini ve her şeyi duyduğunu… • Ve bize birbirinden lezzetli yiyecekler gönderdiğini… Sen de Düdüklü Zufi’ye arkadaş olmak ister misin? O halde sayfaları çevirmeye başlayabilirsin. 

...ları bu yolculuğa davet ediyor. Peki bu yolculukta neler mi keşfediyor? Bizi ve her şeyi Allah'ın yarattığını ... Rızık Ayetleri ... ... Allah'ın bize göz verdiğini ve her şeyi gördüğünü... Sual: Rızık için üzülmemeli deniyor. Rızk hakkında bilgi verir misiniz? Sizin de, onların da rızkını Allah verir.) Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz. Zufi ile Allah'ın İsimlerini Öğreniyorum 4. Düdüklü Zufi, boynunda düdüğü, sırtında çantasıyla dünyayı geziyor. Ve bütün çocukları bu yolculuğ ... Rızık ile İlgili Ayetler, Rızık Ayetleri ... . Düdüklü Zufi, boynunda düdüğü, sırtında çantasıyla dünyayı geziyor. Ve bütün çocukları bu yolculuğa davet ediyor. Peki bu yolculukta neler mi keşfediyor? •....