flyfishingwingshootingexpo.com

Öğretmenim

YAYIN TARİHİ 2013-02-05
DOSYA BOYUTU 5,82
ISBN 6055237141
DİL TÜRK
YAZAR H. Zekai Yiğitler
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Öğretmenim PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır H. Zekai Yiğitler. Okumak Öğretmenim çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Tekmeyi yer yemez kapaklandım. Eltopu kaptanımız Emel’di vuran."Bu unutulmaz iki cümleyle pat diye başlar Öğretmenim.1950’li yılların başında Akdeniz’in büyülü gerçeği, acının ve umudun kıtası efsane Çukurova’da geçer her şey.Yazarın Tarsus’ta geçen yoksul, dramatik, haşarı, mizahlı ve eğlenceli çocukluğu ile Öğretmenim, yayımlandığı 1976 yılından bu yana, adeta Türk edebiyatının "Şeker Portakalı"dır...Ülkemizde 1979’da yayımlanan Şeker Portakalı’ndan üç sene önce dönemin efsanevi çocuk yayınları Milliyet Çocuk Kitapları'nca basılan bu roman ülkemizin bütün yetişkinlerinin çocukluk romanıdır, tam anlamıyla.Güney'de geçen yoksul, acılı, ama saf çocukluğunu yıllar önce Öğretmenim romanıyla dile getirmişti öğretmen-yazar H. Zekâi Yiğitler. 2004 senesinde kaybettiğimiz yazar çok sevdiği çocuklar ve günün birinde kendi çocukluğunu keşfedeceklerine emin olduğu çocukları için yazdığı Öğretmenim ve bütün eserleriyle kültür dünyamızda yeniden yerini alıyor.

...ation website · Tutor/teacher. Ogretmeniz_biz ... Öğretmenim Okulları | Öğretmenim Geleceğimdir ... . Tutor/teacher. Yeni Nesil Öğretmen. Event. Bunları biliyor musun. Bu site Öğretmen Mustafa KIZILKAN tarafından başta kendi öğrenci ve velileri olmak üzere tüm öğrenci, veli ve meslektaşlarıma faydalı olmak için yapılmıştır... Eğitim ve Öğretmenlerle İlgili Güncel Son Dakika Haberleri... Bu sayfanın açıklaması webmaster tarafindan gizlenmiştir. Öğretmenler için, eğitim haberle ... Siteme Hoşgeldiniz - Öğretmen Mustafa KIZILKAN ... . Öğretmenler için, eğitim haberle...