flyfishingwingshootingexpo.com

Ağaç Gölgesi

YAYIN TARİHİ 2016-03-26
DOSYA BOYUTU 9,57
ISBN 6050204995
DİL TÜRK
YAZAR Gülsüm Cengiz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ağaç Gölgesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gülsüm Cengiz. Okumak Ağaç Gölgesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Merhaba...Kitabımı eline aldığında gözlerinin parladığını gördüm. Yoksa sen de mi bir kitap kurdusun? Okumayı çok mu seviyorsun? Öyleyse, Tomurcuk Kitaplar’la arkadaş ol... Her birinde, yeni şeyler öğrenecek, değişik bir serüvenle karşılaşacaksın.Gökdelenler, AVM’ler, köprüler, yapay parklar, araba konvoyları, gitgide yok olan doğal yaşam...Farklı işlevleri olan robotlarının da yardımıyla kentte hiç yeşil alan ve gerçek ağaç bırakmayan Başkan, bir gün kızının ani hastalığıyla sarsılır. Fakat oldukça zengin olan Başkan tüm imkânlarını kullanarak kızını bu hastalıktan kurtarabileceğini düşünür. Oysa bu, düşündüğü kadar kolay olmaz.Bakalım küçük kız bu hastalıktan nasıl kurtulacak?

...a, herkes için iyi yaşam." Facebook'ta Ağaç Gölgesi'nin daha fazla içeriğini gör ... Gölge Ağaçları ve Işık Ağaçları ... . Giriş Yap. Hesabını mı unuttun? Şair Necip Akif Zarifoğlu isimli şaire ait Ağaç Gölgesi adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bir ağaç gibi dimdik ayakta Bir ağaç gibi şehadet ederim Yargılamam, savunmam... ...ne rıhtımlarda, ne otobüs duraklarının yanında 2 dakika ferahlamınız için sığınacağınız bir ağaç bulamazsınız. dolu gölgesi yeter bana" biraz daha zaman geçti, oldu çocuğum, sonra bir tane daha ... Ağaç Gölgesi Şiiri - Necip Akif Zarifoğlu ... . dolu gölgesi yeter bana" biraz daha zaman geçti, oldu çocuğum, sonra bir tane daha...